Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen dumával szólítanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dumával szólítanátok le egy pasit? Nem parkapcsolatra, csak szexre kell.

Figyelt kérdés

Konditeremben kiszúrtam egy nagggyon dögös pasit. Megtalaltam facebookon. Ráírjak? De mégis mit?

Vagy arra gondoltam, hogy mivel én a fenti teremben edzek, ő pedig a lentiben, legközelebb a lentibe megyek én is... Holnap is tuti ott lesz ☺️


2018. okt. 30. 17:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
29%
Szia! Szerintem mindenképp maradj a személyes kontaktnál, hülyének fog nézni, hogy már meg is kerested facebookon! Sokkal jobb, ha te is odamész edzeni, esetleg szauna van a konditeremben? :) intézd úgy, hogy egyszerre kerüljetek be, mert ott lehet beszélgetni! Aztán ne nyomulj, a többi már az ő dolga ha te is tetszel neki! :)
2018. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Siman ird meg facebookon,h “Akarlak. “. Ez egyertelmu. Szemelyesen is skman odamehetnel hozza. 2018-ban ugyanolyan jogod van kezdrmenyezni meg beszolni fiuknak.

N/36

2018. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

Megvakarod a hátam more?

32/f

2018. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha csak szexre kell nyugodtan írj neki facebookon. Részletezd hogy megtetszett és benne e lenne egyik este felugrani hozzád edzés után. Érteni fogja a kezdeményezést.
2018. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ajjj, parázok, hogy hülyének néz, mert nem jövök be neki... Pedig ez az "akarlak" duma naggyon jó ☺️
2018. okt. 30. 18:37
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

De röhögnék, ha azakarlak dumára megkapnád a "bocs, van barátom dumát" :D

32/f

2018. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne barátja??? Ebben az a poén, hogy kiderül, b u z i?
2018. okt. 30. 18:45
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezt a dumát potyogtem be:

"bár hónapok óta látlak a teremben, tegnap, mikor találkoztunk, bevillant mennyire akarlak..."

Még nem kuldtem el el. Nagyon gáz?

2018. okt. 30. 18:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Ratyi szöveg a "bevillant", javítsd ki másra.
2018. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, miért jó ilyen üzenettel megaláznod magad a szexért. Ha már ennyire akarod, akkor próbálj személyesen közeledni hozzá, végülis csak egy napot kell várni, nem!?!
2018. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!