Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, valaki hajlandó lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valaki hajlandó lenne ilyen párkapcsolatra, mint az alábbi weblapon található blog főszereplője? Nekem egy ilyen nő az álmom!

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 16. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

'Soha egy partneremhez nem tudtam szexuálisan hűséges maradni,mindig hajtott a csábítás ,a hódítás, az új férfiak,nők megszerzésének és az új élmények átélésének izgalma...ezt persze egy partnerem sem tudta elfogadni ,így párkapcsolataim sorra csődött mondtak...'


Sok boldogsagot hozza. Idiota.

2013. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Buta vagy. Nagyon. Nagyonnagyon! :S
2013. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag úgy tűnik, hogy elég reklámszaga van a dolognak ... 2 naponta kikerül ez a link ide, egy-egy kérdésbe beszúrva :-P
2013. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha annyira bejönnek az ilyen netrib@ncok, miért nem veszed fel vele a kapcsolatot?
2013. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
én személy szerint máglyán égetném el az ilyen hármasokat.. nem begyöpösödöttség, v vallási megszállottság beszél belőlem, hanem az egyszerű felismerés, hogy amíg a megalázás csupán játék, színház a szex színesítésére(pl TISZTA láb nyalatása) addig ok, de amikor a való életet jelenti az színtiszta gonoszság és/vagy elmebetegség valamint a létező egyik legtermészetellenesebb dolog a világon. a spermanyelést nem lehet eljátszani, az nem csak pillanatnyi érzésre megalázó, hanem megnyomorítja a szerencsétlent egy életre.. feltéve h nem meleg.. ilyesmit nem lehet életformaként űzni, az ilyen emberek az egész életükben csak ezt látják, mindenben ezt keresik, ezt élvezik, mint egy drogos a drogot, semmi más nem érdekli őket.. sztem ezzel egy pszichiáter is egyetértene..
2013. jan. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha ez nem reklám akkor kellemes boldogtalanságot életed hátralévő részére, ha majd antidepresszánson fogsz élni vigasztald magad vele hogy milyen jó dolog ez...
2013. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5: Honnan tudod ezt róluk?
2013. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
én belemennék, de nem feküdnék le a pasimmal és vetetnék magamnak dolgokat is, vitetném magam ide-oda
2013. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!