Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők hogy élik meg azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogy élik meg azt, hogy szexre "bárkit" megkaphatnak, de párkapcsolatra esetleg nem kellenek?

Figyelt kérdés

Hogy élik meg a nők azt a tényt, hogy a saját szintjüknél 1-2 szinttel magasabb férfit bármikor megkaphatnak szexre, ha szeretnének, de legtöbb esetben párkapcsolatra már nem. Hogyan kezelik ezt? Tekintsük azonos szintűnek két embert, ha párkapcsolatban tökjól kijönnének egymással, és senki nem érzi azt, hogy jobb mint a másik.

Tudom, hogy fordítva, a férfiaknál is megvan ugyanez, de azt majd egy másik kérdésben.



2018. okt. 10. 22:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
1%
Rosszul. Mindig sírnak is miatta :D
2018. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen rosszul, ez abszolút megalázó helyzet.
2018. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Értem, amit kérdezel. Én középiskolás koromban sétáltam ebbe bele, (tényleges dXgás nélkül), aztán pár ilyen kopp után nagy fájdalmak árán megtanultam a leckét. Így mire valóban társválasztásra került a sor, tudtam, hogy az ilyeneket hajtsam el, és csak a belső értékekre figyeljek.

Felnőtt nőként ez nekem már kész tény, nem zavar, de nem is járathatja senki a bolondját velem.

Más nőknél viszont látom, hogy még harminc évesen sem értik azt, hogy nem felvállalva, vagy egy-két éjszakára lehet, hogy a hú, de marha jó pasi megvan velük, de annak a férfinak sanszos, hogy modell felesége lesz.

VALÓS SZTORI. Kettő is.


Egyébként én magam nem hiszek az emberek szintezésében, de látom, hogy ez a mai kor sokkal erősebben súlyozza a külsőségek tényezőit, mint az indokolt volna

Tehát nem is nem hiszek, csak nem nézem jó szemmel.


Tehát engem felnőtt nőként ez nem zavar, kikerülöm az ilyet, sok nő meg nem jött még rá erre a képletre.

2018. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, érdekelnek még saját sztorit, hogy ki hogy éli ezt meg
2018. okt. 10. 22:30
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Én nem éltem meg megalázónak,a karrierem elején nem akartam macerát szex köré kapcsolatos rizsát,csak kielégitő szexet akartam,én akartam igy,miért lenne megalázó,használtuk egymást aztán by,ez ennyi.

Azóta 20 éve élek boldog nyitott papir nélküli házasságban,sok feleség meg a fenekét törölheti a papirjával és a kényszeres hazug képmutató monogámiájukkal...

2018. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Na azért ez még mindig nincs úgy, hogy az ÖSSZES lány, nő BÁRKIT megkaphatna szexre. Nem, még a max 1-2 szinttel magasabbakat sem, de még a velük egy szinten lévőket, vagy az alattiakat sem.
2018. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól, kimondottan utálom ezt :/
2018. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
120 kilós barátnőmnek magyarázd ezt, hogy 1-2 szinttel magasabb férfiakat is megkaphatna szexre...
2018. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én az a kategória vagyok aki szexre sem kaphat meg bárkit.


De a legrosszabb opció számomra az amikor valaki kapcsolatba kezd velem úgy, hogy nem is szeret.

Ha jön egy férfi, aki nekem bejön, de ő közli, hogy max szex vagy annyi se... az a pillanatnyi fájdalmon kívül nem okoz más kellemetlenséget. Ez korrekt, hogy nem húzza az agyam vagy használja ki, hogy odavagyok érte. Ha ő nem tud szeretni és ezt elmonja, az NEKEM IS JÓ. Le tudom zárni. El tudom fogadni.

De az 100x megalázóbb és lélekrombolóbb amikor egy férfi elfogadja a közeledésem én beleadom a szívem lelkem a kapcsolatba és a végén kiderül, hogy csak ágybetétnek használt...

Inkább hajtson el 100-ból 99 férfi, minthogy egy ilyen hazug kapcsolat összejöjjön egy "álompasival".


Sokkal jobb az elutasítás vagy ha őszintén elmondja, hogy csak szex.

2018. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Mert a nálunk egy-két szinttel rosszabbak meg biztos komoly kapcsolatot akarnak velünk.
2018. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!