Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha nő létemre hiányzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nő létemre hiányzik a szex egy idő után?

Figyelt kérdés

Olyan 1 vagy 2 hét után szokott hiányozni a szex.


Szerintetek ez normális, vagy túlfütött vagyok?


Persze nem idegennel, nem fűvel-fával, komoly kapcsolatban.



2018. okt. 30. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Meg a napi is normalis
2018. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy normális.
2018. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy normális. Egészséges nő vagy. Vágysz a szexre.
2018. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És miért hiányzik? Mitől alakul ki? Nekem a fizikai része vagy érzelmi hiányozhat?


Van olyan nőismerősöm akinek egyáltalán nem hiányzik, jól megvan nélküle, azt mondja kapcsolataiban se fontos neki.

2018. okt. 30. 18:18
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
A testi szükségletek nem 1-2 hét, hanem már 1-2 nap után előjönnek. Persze, ennyi idő alatt nyilván nem fogsz komoly kapcsolatot találni, úgyhogy ha fűvel-fával nem akarsz, akkor marad a maszti. :)
2018. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Kinek hogyan. Én minden nap kielégítem magam, általában reggel ébredéskor, aztán ha nagyon hiányzik akkor este még egyszer... Szóval nem vagy Te túlfűtött és én sem érzem magam egy kazánnak.
2018. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Kinek normális?

Egy apácának? A sarki zöldségesnek? Neked?

Soha ne törődj azzal, mit tartanak mások normálisnak. Neked jó valami? Nem ártasz vele másoknak? Akkor csináld úgy, ahogy neked jó.

Én naponta többször is szívesen szexelek, mégsem kérdezem meg senkitől, hogy normálisnak tartja-e, hogy nimfomán vagyok. Miért nem? Mert leszarom más mit gondol az életemről. Nem azért jöttem a világra, hogy mások a világról alkotott nézeteinek megfeleljek.

2018. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 vagyok,és heti négyszer simán kívánom.De van hogy minden nap.
2018. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

egy nőnek egy két hét is sok


egy férfi meg fogja be, ha két három éve nem volt nővel...


kettős mérce over

2018. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hiányzik. Csak én távol tartom a férfiakat magamtól már évek óta mert sokat csalódtam így marad a maszti. Az is csak akkor ha nem vagyok hulla estére. Van hogy hónapokig se kívánom. Van hogy utána napi 2x is.


N

2018. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!