Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érti meg a társadalo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a társadalom, hogy egy férfi lehet nő nélkül is boldog?

Figyelt kérdés

Selejtként néznek az emberek az egyedülálló férfiakra, viszont az egyedülálló nőket milyen talpraesettnek vélik.

Valahogy nem tudják felfogni az emberek, hogy sok hetero pasit nem tud kontrollálni a női nemi szerv.



2018. aug. 27. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha elég lóvéd van, akkor valóban felesleges lenne egy csaj mellett leragadni, amikor a pénzedért akármennyi pin.át kaphatsz.
2018. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen igaz!

Én is simán el lennék nő nélkül, most sem kívánom a szexet egy kínszenvedés végigcsinálni mikor rá kerül a sor.

2018. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le. Kinek hogy a jobb.
2018. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már annyiszor megkaptam, meg vágják a hülye tekintetet, amikor azt felelem a miért nincs barátnőd kérdésre, mert nem akarok.
2018. aug. 27. 16:47
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Az incelekhez meg mgtow nyomikhoz hasonló férfiak miatt, akiknek az egész személyisége akörül forog, hogy nem kellenek a nőknek. Ők mindenféle fórumokat hoznak létre a témában, vagy már meglévő fórumokon terjesztik azt hogy milyen igazságtalan és selejtes az összes nő.

Ha már nem lesz egy külön mozgalom a férfi egyedüllét, a társadalom sem fog így tekinteni rá.


Amúgy meg ha neked egy szoros, szeretettel teli párkapcsolat egy másik emberi lénnyel annyit jelent, hogy "kontrollál egy női nemi szerv" akkor tényleg megkérlek, hogy sose változtass azon, hogy egyedül akarsz lenni.

2018. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Mert hülyék
2018. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem is mindig fáraszt vele mindenki. Egyszerű választ meg nem tudok adni és nem is nagyon akarok.

Évekkel ezelőtt még vágytam rá, de akkor még kis naiv voltam. Illetve most is vágynék rá, de az nem létezik amire én vágytam.

De amúgy a nőknél is van ilyen mozgalom, szóval ez nem lenne mérvadó, hogy őket nem fárasztják ilyennel. Viszont nem is igaz ez az állítás, mert őket is zaklatják ilyennel

2018. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aki kérdezősködik mondd neki hogy búza vagy utána békén fog hagyni. Úgy is ezt akarják hallani :D
2018. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyet értek! A különbség csak annyi, hogy én nő vagyok... honnan veszed ezt, hogy a nőket talpraesettnek tekintik? Én is mindig megkapom a fura pillantásokat, nyilván egy fapinának gondolnak (pedig ha tudnák...), vagy leszbikusnak, feminácinak stb. Pedig egyszerűen csak nem találtam olyan férfit, akivel egy párkapcsolatot szeretnék kezdeni. Ez nem azt jelenti, hogy nincs szexiális életem - szexpartnereim vannak, mert a szexet szeretem, de szerelmes még sosem voltam. Nem leszek együtt valakivel csak azért, hogy a környezetem megnyugodjon. Ha pedig életem végéig nem lesz párkapcsolatom, akkor nem lesz. Miért legyek együtt valakivel, ha nem szeretem, csak ne mondják mások, hogy leszbikus vagyok? Hidd el, a legtöbb párkapcsolatban nincs szerelem, csak hitegetik magukat.


Fel a fejjel! Élj úgy, ahogy TE akarsz és ne úgy, ahogy mások szeretnék. Ha egyszer szerelmes leszel, akkor az illető hölgy vaginája úgyis kontrollálni fog :D ha mégsem leszel, akkor is alakítsd úgy az életed, ahogy neked jó. Számodra nem a szex vagy a párkapcsolat az első? Na és? Semmivel sem vagy kevesebb mint bárki más. Neked más a fontos, ennyi. A körülötted élők szegényaégi bizonyítványa, hogy ezt nem tudják felfogni.

2018. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a nőket talpraesetnek nézik. Megkapják miért nincs férje, gyereke meg ilyesmik.


Sokan azért, mert az hiszik nem tudna takálni, ha akarna.

2018. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!