Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális? 18L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? 18L

Figyelt kérdés
Ha úgy gondolok a szexre mint egy finom ételre vagy tortára és azt megtervezem,tehát receptet készitek rólla rendesen.
2018. nov. 2. 08:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%

ha ez neked jó, miért ne lenne normális



csak adj hozzá sok kakaót, az minden süti alapja :P

2018. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Mármint mit tervezel pontosan? Mert szerintem ez magától érthetődő dolog.Zserintem a szexet nem kell tervezni ahhoz csak egy jó partner kell. Recept? Megtervezed az előjátékot például piroska és a farkas??? 😂Szerintem túlgondolod ezt a dolgot és kicsit jobban kivagy éhezve a szexre ennyi az egész. De kellemes tervezgetést kívánok!
2018. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha nincs szókincsed akkor nem is tudsz tervezni igen.
2018. nov. 2. 09:10
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Neken ezzel elrontanád az egészet. A szexben számomra nagyon fontos a spomtaneitás és az, hogy minden mozdulat természetes legyen és magától jöjjön. Egy megtervezet menetrend engem lelombozna, még akkor is ha jó dolgok vannak benne.
2018. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Mintha egy erotikus novellát írnál?
2018. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De mostmár kiváncsivá tettél hogyan terveznéd meg. Mire gondolsz?
2018. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

09:13

09:19


Nekem egy srác leirta részletesen,hogy szereti ha lovagolják,és hogy kell ezt jól csinálni.Szóvaltévedésben élsz.Mert akkor nem tudom pl mivel töltik meg a receptkönyveket ha úgy is fözöl majd valamit ahogy sikerül..

2018. nov. 2. 09:37
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit kezded túlzásba vinni ezt a főzés párhuzamot. A szex nem főzés bocs.
2018. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azthittem magadnak akarsz receptkönyvet de lehet hogy nem. Vannak már ien receptkönyvek amik leírják hogy általában hogyan fűszerezz.
2018. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De ennyire ragaszkodsz hozzá mert még gyerek az agyad, akkor csak annyit mondok, sokszor van, hogy egy kaját el ront valaki hiába követi pontosan a receptet és van aki iszonyatosan jó kajá csinál ha kreatívan fejből teszi. Tudod ez inkább arról szól, hogy akinek nincs érzéke a főzéshez annak adhatsz te akármilyen receptet nem fog tudni jó kaját csinálni, van aki meg született tehetség :)
2018. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!