Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor már nem vagyok szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Megpróbáltunk lefeküdni a barátommal, nem láttam meddig rakta be, csak pár lökést csinált és elkezdtem vérezni, így inkább orállal folytattuk. Ma meséltem barátnőmnek, és szerinte attól még szűz vagyok, mert nem volt szex, meg nem is biztos, hogy elég mélyre berakta. Szerintem bent volt elég mélyen, ha véreztem.

2018. nov. 4. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagy szűz.
2018. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtasd meg a féltékeny barátnődet, már nem vagy szűz.

Ez hivatalos

2018. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha berakta akkor nem vagy szűz.
2018. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya perforálódása (átszakadása) vérzéssel jár!

Az átszakadást okozhatja akár egy tampon felhelyezése is,de maszturbáláskor egy tárgy,vagy szimplán az ujj.

A szüzesség elveszítése ténylegesen a pénisz behatolásakor történik meg.

Szerencsés esetben ez egy ugyanazon alkalommal történik.

2018. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Annyira jó, hogy az általános iskolai szünetekben is beszélettek egymással a barátnőiddel. Mi alsóban ritkán tartottuk szünetekben is a kapcsolatot. Legalább ez becsülendő ebben a korosztályban. :))
2018. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi 5ös, de ha már ennyit voltál egyedül jobban megtanulhattad volna az értő olvasást és akkor nem csak beszélnél bele a nagyvilágba, hanem arra válaszolnál, amit kérdeznek. ;)
2018. nov. 4. 13:01
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Kicsi szivem. Te már nem egy szűz kislányka vagy.
2018. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már járt benned farok ezért már nem vagy szűz!
2018. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor elgondolkozom hogy ez a generáció milyen buta. Nem hajlandóak tanulni kérdezni a szülőktől hanem random a barátnő majd segít dologba menekülnek aki még butább mint a kérdező. Ne haragudj nem akarlak megsérteni de ez már gáz hogy a mai fiatalság semmit nem tud a szexről de azért bele vágnak.
2018. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És ki a barátnőd? Az Atyaúristen? Doktorija van szerves biológiából? Praktizáló nőgyógyász?

Ha véreztél és a barátod LÖKÖTT

2018. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!