Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van úgy a szexszel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy a szexszel, hogy „szép volt, jó volt, elég volt”?

Figyelt kérdés

Nemrég vesztettem el a szüzességemet. Noha élveztem az aktust és meg vagyok elégedve az egésszel, de igazából rájöttem, hogy nem is olyan nagy durranás ez a dugás, mint amilyennek az le volt festve. Egy csomó olyan dolog van, amit sokkal jobban élveztem mint a szexet.

Így pedig úgy vagyok a szexel, hogy szép volt. Jó volt. Elég volt.


21/F



2018. nov. 1. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

elég volt.. :DD bocsi.. csak hát én még sosem éreztem így.. pedig... voltak már átreszelt éjszakáim, de bennem valahogy turbolibidó működik, mert ahogy meglátok egy ringó csípőt azonnal kapcsol az agyam és dugniakarsz/dugnodkell/CSINÁLD üzemmódba kapcsol.. tök mindegy, hogy előtte mikor kivel mennyit keféltem.. egyszerűen reszelhetnékem van.. és baromi rossz mert naponta vagy 10 órát azon pörgök, hogy meg kell dugni meg kell dugni dugni dugni dugni nyal lefety, szopat, dug, dug, szopat, csókol, dug.. széplány,gyönyörűlány, jajjmármegint lááány:( dugni..dugni...dugniakarod!dugnodkell!


sose legyen ilyen bajod :D

2018. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Még nem ismered az erő igazi mivoltát.Én majd megtanítalak mindenre.
2018. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Bizonyos emberekkel való együttléttel vagyok így, a konkrét aktus témával azért nem :D


Te se add fel,lehet nem a megfelelő partnerrel voltál együtt.Lehet ez még 100x is jobb

2018. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jó volt és élveztem. De ez nem akkora was ist das, mint amennyire az emberek azt beharangozzák. Sok más dolog van, amiket ennél jobban szeretek.

Például kapásból három dolgot mondok ami fényévekkel jobb, mint a szex:

- Másfél óráig izomból rohanni, majd sprintelni és ezután megállni. Amit ezután érzel, amikor az endorfin elárasztja minden porcikádat az sokkal jobb, mint a szex.

- Négy percig nem venni levegőt. Majd utána amikor ismét levegőt veszel és érzed, amint a friss levegő megtölti a tüdőd utolsó horgőcskéit is.

- Egy nyári 40 fokos napon egész nap nem inni egy korty vizet sem, majd este egy tiszta hideg pohár vizet meginni, az érzés amit ekkor érzel, ahhoz képest a szex egy nagy nulla.


A szex ugyan szintén jó,de ez számomra csak egy hobbi. Nem olyan nagy durranás...

2018. nov. 1. 20:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Értem amit írsz először(szüzesség elvesztésekor) pont így gondoltam Én is hogy ez nem is akkora durranás mint ahogy elő van adva.Ettől független ennél jobban semmit nem szerettem csinálni 16-40 éves korom között állandóan a dugás járt a fejembe.Pár éve azonban szinte teljesen kihalt belőlem a nemi vágy.
2018. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem! Én ellenkezőleg vagyok. 60 éves fejjel állandóan a szex jár a fejemben! Sok mindent szeretek, de a szex überel szinte mindent! Persze csak ha megfelelő partnerrel csinálod!
2018. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, ennyi futás után nekem inkább okádnékom lenne (ma még élnék)
2018. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Vicces, de miután elvesztettem a szüzességemet én is így voltam vele, hogy annyira nem nagy durranás és meg vagyok igazából nélküle. De aztán mikor olyan helyzetben vagyok, hogy így meg fog történni, akkor meg nagyon kívánom, és teljesen feltudok pörögni.


De azt, hogy elég lenne még soha nem éreztem. Max akkor mikor egy nap már 4-5. alkalommal kéne teljesíteni és már rendesen fáj erekcióközben a dolog.

2018. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem simán csak kevés benned a tesztoszteron es/vagy egy kicsit beteg vagy. mentálisan. viszont nincs ezzel baj. vannak olyanok akik szintén így vannak vele, szóval ha majd kell neked egy pár, mert már nem lesz elég a futás a semmi elől, akkor majd találhatsz egy aszexet.
2018. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így látod. Akkor már annyira nem is kívánod a barátnőd?

Szerintem sem nagy durranás a szex.

Én például azt szeretem benne, hogy olyankor megszünik a vilag korulottem, egy problemam sem jut eszembe, csak a szerelmem es en vagyunk es vegre maximalisan kozel kerulhetek hozza es atadhatom a szeretetem neki.

20L

2018. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!