Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 6 hónapnyi együttlét után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapnyi együttlét után rendben van ennyi találkozás? Csak szerintem kevés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátnőmmel fél éve vagyunk együtt, külön élünk még mindenki a családjával és heti 2-3 alkalommal találkozunk, alkalmanként úgy 2-3 órára. Ő lányként nem mutat semmi igényt arra, hogy mindezt növelni szeretne, én fiúként viszont ezt kevésnek érzem. Másképp jól megvagyunk. Köszi előre is az észrevételeket. Mindketten 24 évesek vagyunk.

2018. nov. 5. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az első pasimmal 6 hónap után alig tudtunk betelni egymással

Amikor csak lehetett együtt voltunk, ameddig csak időnk engedte

Már majdhogynem együtt éltünk

És szexeltünk, ahol csak alkalom adódott rá

2018. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

lehet arra vár hogy lépj

pl szervezz egy romantikus estét vegyél ki szobát

rózsa pezsgő csoki tejszínhab eper óvszer


kicsit fura mert én 19 évesen ahogy elkezdtem a tovább tanulást én saját magamat tartottam el én finanszíroztam a koleszt később az albit meg minden loszart

Nekem idegen hogy 24 évesen szülőkkel éltek

2018. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Hát, mi 21 évesek vagyunk, szintén 6 hónapja együtt.

Mi heti 5 napot vagyunk együtt minimum.Én tőlük járok egyetemre(nyilván úgy, hogy nagy lakás, és a szüleivel megbeszéltem, hogy lakbért fizetek, illetve beszállok a kajába).Egyébként meg tudnám oldani máshogy is, de nekünk így is nagyon kevésnek érződik ez az idő, és már lassan ott tartunk, hogy aludni se tudunk jól, ha nincs ott a másik....

Mielőtt így oldottuk volna meg, addig meg minimum minden nap egész délután és hétvége, amit együtt töltöttünk.

Szóval nekem ez rettentő kevés lenne.

2018. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 nyugi, idővel elmúlik. 😂
2018. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első kapcsolatom óta nem volt olyan férfi az életemben, akivel sülve-főve együtt lettem volna. Ugyanis akkor tudtam meg, hogy ez mennyire nem egészséges dolog. Annyit legyetek együtt, amennyi nem megy a tanulás, munka, barátok, család rovására.
2018. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Lehet, hogy ő nem igényli a több együttlétet. Nekem pl jelenleg nincs kapcsolatom de még a heti 3x3 óra is nehezen férne bele az időmbe, ez konkrétan az összes szabadidőmet jelentené. És akkor nem pihentem otthon egyedül egy percet sem, nem tanultam, nem találkoztam senkivel. De ha neki beleférne az idejébe akkor szimplán mondd el neki, hogy te több időt szeretnél együtt tölteni vele.
2018. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az észrevételeket. Szeretjük egymást, az ő érzései is tiszták az irányomba, soha nem veszekedünk, csak egyszerűen kevés a szemtől szembeni kontaktus ideje egy hétre lebontva. Chaten kb kétszer ennyit beszélünk, munka közben meg úgy igazából egész nap.
2018. nov. 5. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!