Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez milyen fajta orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen fajta orgazmus?

Figyelt kérdés
Nagyon rövid időn belül el tudok élvezni ha baratom 2 ujja bennem van mig en dorzsolom a "borsot". Ez akkor hüvelyi vagy csikoli orgazmus? (Mindketto oldalról van stimulalva)

2018. nov. 5. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
csikló
2018. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt neked kell érezni.
2018. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak az ujjazástól el tudsz menni? Ha igen --> hüvelyi

Ha nem --> csiklói


Próbáld ki, hogy közben nem "borsózol" és voilá már ki is derült

2018. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Borsórgazmus. xD
2018. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nacui ***** válasza:
Ha teljesen mást érzel, mint sima csikló ingerlésnél akkor hüvelyi. Én így éltem át az első hüvelyi orgazmusom, sőt azóta is csak így tudok elmenni hüvelyi úton. Jóval intenzívebb érzés.
2018. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy erősebb érzést erzek magamban es az egesz testem remeg 10-20 másodpercen keresztül. Es erzem hogy a huvelyem pulzal es szoritja az ujját
2018. nov. 6. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!