Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A spermának tényleg rossz íze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermának tényleg rossz íze van?

Figyelt kérdés

A barátom mondta hogy jó lenne ha a számba élvezhetne, csak nem tudom mire számítsak...

L


2018. nov. 5. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha érdekel vagy izgat téged, akkor próbáld ki, de csak akkor ha kölcsönös a dolog. Ha nem tetszik utána, akkor mellőzd. Nem mindenkinek jön be, és változó, hogy milyen "íze" van.
2018. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj, finom a penészes sajt/pacal akármi ami picit nem minden héten van az asztalon? Ha nem próbáltad nem tudod... emberfüggő, függ, hogy mit evett, genetika, folyadékfogyasztás, stb stb. Most az én puncinedvem is változik ugyanezektől + peteérés. A másik meg, hogy nem hiszem, hogy kiskanállal akarod megenni. Az állaga lehet furcsa, de akkor elsőre készíts oda egy pohár vizet és ahogy lenyelted igyál rá... Én így csinálom rosszabb minőségű pezsivel. :D
2018. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Enyhén sós langyos takony :D


Nem szürcsölgeté az ember minden nap, de időnként teljesen kibírható. Főleg ha hátra engeded akkor gyorsan lent van, alig érezni.

2018. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Kellemes élmény,próbáld ki.
2018. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sose tetszett. De a mostani partneremmel szívesen csinálom. Valahogy vele más.

Viszont egyáltalán nem kell az ő kedvéért megtenned, ha neked ellenszenves vagy még nem vagy felkészülve rá. Akkor csináld, ha te kívánod.

2018. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Edina 8103 ***** válasza:
76%
Nekem se jönbe az ize!De csak akkor csináld ha úgy érzed,de gondolom,hogy akarod nyelni????
2018. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ az íze, hogy mit evett a férfi az előző pár napban.

Páromé tud kifejezetten édes, finom is lenni, ha sok gyümölcsöt, főleg sárgadinnyét eszik. Ha meg sok húst és kevés zöldséget, akkor baromi keserű

2018. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Élvezzen előbb a melledre, hasadra és kostold meg utánna, pasiknak az is pokoli szexis, és mindjárt megtudod finom-e.
2018. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Pasija válogatja :) Van, akinek tisztára édes. Ha kíváncsi vagy, és izgat a dolog, próbáld ki. Bár a pillanat hevében gyakran nem is gondolkodik rajta az ember lánya, csak megtörténik a dolog, főleg ha szereti a pasit, és szívesen okoz neki örömet :)
2018. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Etes meg vele egy konzerv ananászt előző nap és jó lesz :)
2018. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!