Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A spermának tényleg rossz íze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermának tényleg rossz íze van?

Figyelt kérdés

A barátom mondta hogy jó lenne ha a számba élvezhetne, csak nem tudom mire számítsak...

L


2018. nov. 5. 20:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ mit evett előtte. Kérd meg, hogy ne egyen pár napig előtte hagymásat, mert akkor nagyot fogsz csalódni. Amúgy általában engem is a sűrű takonyra emlékeztet. De ha egy férfinak igazán örömet akarunk okozni, akkor "megtesszük érte". Arra azért figyelj, hogy te is kapd meg tőle, amit szeretnél, mert az úgy fair!
2018. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Az íze változó, de én pl. az állagát nem kedvelem. Azokra is tisztelettel vegyes értetlenséggel nézek, akik képesek nyersen vagy félig sütve enni a tojást.
2018. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem is az íze, hanem az állaga... mint valami ragasztó, nagyon macerás anyag:/
2018. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én a legelsőnél meglepődtem de nem az íze hanem az állaga miatt.

Az íze változó de annyira nem vészes.

2018. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem feltétlen, kifejezetten kellemes ízűt is kaptam már, ez mindenkinél más :)

22L

2018. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindig más, valamikor egész kellemes, ha keveset ivott túl sűrű, ha ittunk, akkor extra keserű. De tényleg előtte nap egyen ananászt :D akkor olyan semleges lesz.
2018. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
70%
Páromnak legelőször baromi keserű volt, csak egy kicsit tudtam nyelni belőle, mert a maradéktól beindult az öklendező reflexem. Legutóbb meg egyáltalán nem volt keserű, sőt kifejezetten íztelen és szagra is tűrhető.
2018. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!