Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, meséljetek!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, meséljetek! Volt-e olyan extrém vagy perverz vágyatok, fantáziálásotok, amit később megvalósítottatok és csalódás volt? Nemet kort is, plíz. 40 f.

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Extrém vágynak a nyilvános helyen való szex volt ami meg is történt egy pláza próbafülkében.Perverz vágynak meg a kikötözős megalázós szex volt kölcsönösen ahol mindent szabad volt csinálni. 24N
2018. nov. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: Ezek szerint egyik sem volt csalódás..
2018. nov. 6. 08:06
 3/7 anonim ***** válasza:
A prosztatamasszázst egy ideje ki akartam próbálni. Mikor csak kívülről ingerelte a hölgy nagyon élvezetes volt, de mikor bedugta az ujját, belőlem inkább kellemetlen érzést váltott ki. Ez az egy, ami csalódás volt, vagy, hogy úgy mondjam többet vártam tőle. De legalább ezt is ki tudtam húzni a bakancslistáról. 22F
2018. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a többes szex volt nagy vágyam, szerencsére egy négyes össze is jött. Nagy élmény volt. :)
2018. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az anál az, amihez nagyobb élvezeteket fűztem.


Hiába volt meg a pasi péniszén a kellő nedvesség, és lazultam el, ahogy elkezdte benyomni szörnyű volt, épp csak a makkja ment be, pedig lassan csinálta.


Kértem, hogy haggyuk abba. Olyan rossz volt, hogy azt is bevallottam volna, amit nem követtem el. 26N

2018. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

mi is már kipróbáltunk néhány dolgot az életben. Egyik sem volt olyan nagy csalódás, de egyik sem volt olyan óriási, egetrengető élmény.


Nagyon függ a kedv és a szituációtól, valahogy pont el kell kapni a hangulatot mind a két félnél. Pl. párom egyszer bejött a fürdőszobába mikor zuhanyoztam és elkezdett masztizni nekem (azért mentem zuhanyozni, mert akartunk egyet szexelni, csak koszos voltam munka miatt), de a zuhanyban nekem kellett az az 5 perc, hogy lekapcsoljam az agyam, mert még kavarogtak a gondolatok. Lényeg, hogy vicces volt, de nem ütött. Fantáziában tök jónak tűnt és ha máskor csinálta volna, nagyon rágerjedek, de pont a "meditálásom" közben jött és emiatt jóformán nem érdekelt :)

Ez csak egy példa az időzítésre


Másik meg mondjuk a többes szex. Valahogy fantáziában nem jön át, hogy a többi ember is "ember", hibákkal, testszagokkal, bénáskodásokkal, másféle ritmussal és így tovább. Szóval vicces dolog a többes, de élőben sokkal több kell mint egy másik test, ott igenis fontos, hogy milyen az az ember aki beszáll, jófej e, megérteted magad e vele, tetszik e az illata, tetszik e a személyisége stb stb. Pl egyáltalán nem gondoltam bele, hogy milyen csókolózni a pároddal, miután ő már ... huncutkodott egy másik emberrel (legyen akár pasi, akár nő). Mondjuk úgy, hogy nem annyira gerjesztő már megcsókolni a párodat, mikor teljes egészében egy másik kan szagát érzed rajta. Tudom valakit nagyon izgat ez, de nekem nem volt jó élmény...


A legütősebb dolgok viszont a "rögtönzött" dolgok voltak, hiszen ott semmi elvárással mentetek neki és pozitív csalódások voltak (hármast nem lehet rögtönözni). Ilyen volt mondjuk egy műfarok játék, amit úgy párom úgy előjátéknak szeret, de csak csikló vibrátor mellett és amikor én játszok vele, de valami hirtelen ötlet hatására úgy történt, hogy lerakta a földre, ráült és elkezdett szopni engem, háta mögött pedig tükör volt, szóval én őt háttal láttam, ahogy meglovagol egy műfarkat és szop engem, kicsit külsős szemmel. Ez alapból szuper volt nekem, hihetetlen beindított, de párom is valamiért ezt a hármast izgatónak találta és szinte semmi mozgással hatalmasat élvezett, közben a szájában a farkam. Hát nekem sem kellett több...

2018. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolati szinten sokáig izgatott egy másik lánnyal lenni, teljesen begerjedtem tőle és az ilyen álmok után mindig nedvesen keltem. Aztán mikor gyakorlatban ki tudtam próbálni, csak az ujjazással ütöttem el az időt, mert mikor nyalni kezdtem a másik lányt, nem tetszett a punciszag. Ettől annyira rosszul éreztem magam utána, hogy azóta én se szeretem, ha nekem oráloznak, mert félek a saját szagomtól.
2018. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!