Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj, vagy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy tényleg élvezetesebb az a póz?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2-3 hétben vettem észre, hogy a barátom a szex végén, mielőtt élvezni akarna, átfordít kutyapózba.

Előtte is “folyamatosan” váltogattuk a pózokat, de mostanában mintha ez már tényleg “törvényszerű” lenne...

Amikor kérdeztem, hogy miért mindig így fejezzük be, azt mondta így jobban élvezi. Valóban nagyobb lehet így az élvezet, vagy inkább nem akar már engem látni élvezés közben? Kicsit tanácstalan vagyok, az is lehet hogy csak én magyarázom bele ezt...


Férfiak és nők is válaszolhatnak, ki hogyan vélekedik erről.


23/L


2018. nov. 7. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

kutya pózban más a behatolási szög

mélyebbre tud menni illetve szűkebbnek érez mert máskép helyezkedik el a hüvelyed abban a pózban

ez nem jelenti azt hogy tág vagy

ez csak annyi hogy másképp érez és ennyi

24N

2018. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Van aki jobban élvezi, plusz könnyebb csinálni mint sok más pózt, ha párom kezd fáradni át szoktunk váltani kutyába.

21/L

2018. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem személy szerint missziben volt a legjobb elmenni mindig. A kutya is jó, főleg ha szép hátsója van a csajnak, vszleg nálad is ez áll fent :D
2018. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Egy szep kerek popsiji lannyal en is ebben a pozban szeretek elmenni. Eleve a latvany istani es ebben a pozban melyebbre tudok menni es szukebbnek is erzem. Illetve a parjaim tobbsege is igy tudott velem egyutt elmenni
2018. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. nov. 7. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!