Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csakis nokhoz szolna a kerdese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakis nokhoz szolna a kerdesem, akik teljes mertekben heterok!?

Figyelt kérdés
Mit gondolnatok egy olyan férfirol akivel mondjuk randiztok és meg van a szikra koztetek és oszinten elmondana, hogy biszex Volt mindkét nembol komoly kapcsolata, és mindket szerepben (aktiv-passziv, uni biszex). Hozzateszem nem irodik le róla, se öltözködés, se viselkedés. (esetunkben en vagyok ez a szemely)? Korokat is irjatok legyszives (és ha a velemenyt miert furdalna vagy miért lenne kozombos), mert érdekel, hogy allna hozza egy lany/no ha pl. : a 3. Randin elmondanam. Pozitiv - negatív is jöhet akár homofób is, érdekel a vélemény. (22F)

2018. nov. 7. 14:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
* direkt ebbe a kategoriaba irtam, mert biszexnel úgyis mindegy a lanynak ha o is biszex mivel megerti teljes mertekben.
2018. nov. 7. 14:20
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Én őszintén teszek a partnereim előéletére.

És ezt elvárom vice versa

Ha nincs semmiféle nemi betegsége, semmi akadálya nem lenne az ismerkedésnek

35n

2018. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Nálam kizáró ok lenne, nem tudnám elviselni ha a pasim lefekszik más pasikkal. És ez nem olyan dolog, amit be tud az ember fejezni egyik napról a másikra. Még alkalmi kapcsolatot sem tudnék elképzelni 27/N
2018. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Amíg nem csal meg sem lánnyal, sem pasival, addig nem érdekel.


Sajnos nagyon sok emberben az a képzet él, hogy ha egy biszex lefekszik egy azonos neművel, az nem megcsalás.

2018. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Engem izgatna, örülnék neki. Hármas is érdekelne, ahol a férfi szintén biszex. Volt már biszex férfivel szexkapcsolatom.

38N

2018. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Oszinten csaltam már meg valakit, és nem mondtam el. Azért szakitottam mert a bűntudat megolt (lany volt es nem pasival csaltam meg).

Az volt az elso es utolsó hogy ilyet tegyek, mai napig eszembe jut, hogy hogy tudtam a szemebe nezni és megfizettem erte, pedig szerelmes voltam, de hát "elcsabitottak", persze én voltam a hibás nem a lany akivel megcsaltam a masikat.

És ez hülyeség, hogy pasival nem megcsalas, nem tudom ezt régen melyik biszex talalta ki de az is megcsalas ha no ha férfi.

Köszönöm a valaszokat!

2018. nov. 7. 15:26
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem zavar, ha fiút dugott, de ha megdugták az már igen. Mert én szeretem, ha domináns a partnerem. Nem vonzanak a passzív alkatok.
2018. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Bi uni, szóval dugott is meg dugtak is, és ennek ellenere nem lanyos vagy effélék egy passziv is iranyithat, mint ahogy egy no is lehet domina.
2018. nov. 7. 16:24
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudnék férfiként tekinteni rád, ne haragudj!

Számomra fontos, hogy a párom 100%ig hetero legyen.

2018. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
Kedves utolsó: a te 100%-os hetero macsó pasid, majd akkor más csajok csöcsét fogja bámulni :D és ha szerencséd van, csak bámulni ;)
2018. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!