Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves vagy a feletti szüzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagy a feletti szüzek ti miért vagytok még szüzek?

Figyelt kérdés

Ha lehet csak az írjon aki 25 éves vagy több és még szűz.


Pl: vallásik okokból, csak mert megfogadtam, félek ismerkedni, nem tartanak szépnek, senki nem udvarol nekem.. stb stb.


A beszólások, hogy mert hülyék vagy szerencsétlenek... stb. nem érdekel!


Kérlek benneteket, hogy írjátok meg, hogy hány évesek vagytok és, hogy fiú vagy lány vagy.


2018. nov. 7. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor neked mennyivel lesz jobb ha tudod ?? Ne erdekeljen !!!
2018. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Passz.Nem jött össze eddig.Meg nem is tudok ismerkedni.


F

2018. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Az én exem 26 évesen vesztette el a szüzességét, azt mondta azért mert nem tudott a nőkkel kommunikálni. Látszott is, 1 hónap után szét mentünk, mert egyszerűen egy irgalmatlan nagy bunkó paraszt volt.
2018. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Félek ismerkedni.. 27/F
2018. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
miért érdekel, te hány éves vagy, és milyen nemű?
2018. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 28 éves koromba történt az első szexuális élményem. Előtte vallási okokból nem feküdtem le senkivel! Aztán lett egy barátnőm, aki egyik este filmnézés közbe csak úgy hirtelen lehúzta a boxeremet és elkezdett szopni én meg hagytam, nagyon kettős érzés volt bennem. Egyrészt csodálatos érzés volt és jól esett, viszont egy kicsit úgy éreztem hogy megerőszakolt ezzel.


32/F

2018. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Válasz egészen egyszerű! Azért, mert mozgássérült vagyok. Nem! Nem vagyok tolószékes, de bottal járok. Így nem meglepő, hogy hiába vagyok kedves rendes amúgy, így elég nehéz ismerkednem. Persze voltak már élményeim, kis petting, miegyéb, de gyakorlatilag még szűz vagyok…

A koromat inkább Nem írnám le. De legyen elég annyi, hogy több vagyok mint 25 éves…

2018. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30 éves fejjel attól tartok, hogy rámrohad a szüzesség, hiába javítottam fel a külsőmet. Fizetni is képes lennék, csak végre feküdjön le velem egy nő.
2018. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!