Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők akiknek "kis méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek "kis méretű párjuk" van mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ti élvezitek vele a szexet? Mit gondoltatok amikor kiderült, hogy kicsi a pénisze? Jobb a kisebb farok, azzal kevésbé tud fájdalmat okozni?

2018. nov. 8. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem unod még??
2018. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2018. nov. 8. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:

És??

1000 ilyen kérdés van olvasgasd azokat.

2018. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Élvezem vele a szexet.

Semmit nem gondoltam.

Nekem a kuki téma olyan mint a kanál. Egy férfinál sem nézem meg milyen kanálal lapátolja a leveset. A kuki sem érdekel amíg tiszta ápolt. Volt kisebb és volt nagyobb partnerem és nem érzem, hogy ez alapján dimenziókkal jobb volt egyik vagy másik. Az a partnerem maradt meg bennem nagyon, aki az előjátékot nagyon jól felépítette, nem kapkodta el a szexet, annyira felizgatott, hogy a végére szinte könyörögtem a farkáért.


Tehát én méretben nem éreztem a differenciát férfi és férfi között. Ellenben a techikában már mélyebb nyomokat voltak képesek hagyni.

2018. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
A 77% kamus még mindig tolja izomból.
2018. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂 mivan erre vered.
2018. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

13-14 centi még oké, azzal lehet csodát is tenni, de én a 10 centi körülit sajnos nem is érzem. Tudom, hogy egy pasi ujja sem nagyobb, de az valahogy más.

Ez a fájdalom dolog neked a mániád? Ezzel nyugtatod magad, hogy jobb a kicsi? Fogjátok már fel végre, hogy lehet kicsi vagy nagy, az a lényeg, hogy összeilljen a pár. Van, akinek nagyon szűk a hüvelye, van, akinek tág. Mindenkinek más a jó! Találd meg a hozzád illőt, és jó lesz a szex.

2018. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor gyere ide, elmondom hol lakom és megnézed mi van a lábam között.

Mert úgy látom te ott a géped előtt ülve bárkiről pontosan megállapítod a nemét.

Jézusom de debil vagy ember.

2018. nov. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát őszinte leszek nekem volt párom 11 cm mèrettel. Persze nem fájt mert igazából nem is èreztem.erről se ő se èn nem tehettünk.nem volt hosszú kapcsolat mert míg nekem nagyon fontos volt a szex, ő neki kevèsbè. 14 től felfelè már okè.
2018. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!