Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen legyen A pasi? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen A pasi? Mit keresnek a lányok/nők a fiúkban/férfiakban? MI a fontos az elején, a megismerkedésnél? A néhány éves kapcsolatokban? és amikor már hosszabb ideje eggyütt a felek? Mi az ami nagyon nem szerettek bennünk?

Figyelt kérdés

Külső,belső tulajdonságokra gondolok.Mit tartotok fontosnak?

Kérlek ne csak egy-egy szóval válaszoljatok.Fejtsétek ki kicsit részletesebben.

Tudnátok válaszolni mindkettőre?


2009. jan. 26. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

az utolsó kérdésre válaszolok mert az szól a fiúkhoz.

én speciel azt nem szeretem (főleg több éves kapcsolat esetén) ha nem ad szabad teret, minden percet megkérdez hol voltál, iszonyú fárasztó és lehangoló a rosszindulató féltékenység

2009. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos,hogy egy srácnak legyen humora. Udvarias legyen ne bunkóskodjon.. ne legyen beképzelt.. tudja mikor kell hallgatni.. Hiszen van olyan amit mi csajok megszeretnénk osztani a barátunkkal.. van hogy az nem érdekli a srácot.. de végig tudja hallgatni hiszen mi sem vágunk bele az ő szavukba...

Külsőre én nem rajongok az agyon gyúrt pasikért..

legyen egy kicsit izmost vagy természetesen vékony.. ne legyen se olyan mint egy pálcika se olyan mint egy kismalac..

azért adjon magára. szóval ne legyen teli pattanásokkal..

és nyáron ne polóba barnuljon...

legyen egy kicsit rámenős de tudja hol a határ..

Persze ez csak az én ízlésem:):D

2009. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Hu,megpróbálom Neked leírni,de nem lesz rövid.Szóval,azon ne gondolkodj,hogy milyen legyen egy fiú,főleg külsőre ne,mert mindenkinek más és más karakterű,fazonú férfi jön be.Az már inkább megfogható,hogy belsőre milyen legyen.Nekem nagyon fontos,hogy a mély tisztelet meglegyen benne a nő iránt.Ezenkívül nem maradhat el a törődés,megértés.Egy nő igenis nagyon igényli,hogy kellőképpen odafigyeljen rá a párja,mindegy milyen helyzetben vannak.Ha ezek megvannak,nem a legfontosabb,hogy milyen a külsőd,persze legyél ápolt,de gondolom ezt Neked nem kell kiemelni!:)


Most más nem is nagyon jut eszembe,de ha Neked igen,azok már plusz jó dolgok,amiktől a kapcsolatotok még jobb lehet!Remélem tudtam segíteni.Sok sikert!

2009. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az első kérdésre is válaszolhattál volna nyugodtan.

A második jó. Ilyesmire gondoltam

2009. jan. 26. 19:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a belső sokkal fontosabb mint a külső. Ha egy sráccal tudok beszélgetni, nagyokat, és bármiről... ha lehet vele hülyeskedni nem csak bambán néz, ha kiélhetem vele a még kicsit gyerekes részeimet, ő pedig nem szól meg érte, akkor rossz dolog már nem lehet belőle. :)

Mivel én lelkileg kicsit labilis vagyok, ezért nekem fontos hogy bízhassak benne, és mellettem legyen ha szükségem van rá. Szavak nélkül is tudja, hogy most éppen csak egy nagy ölelésre lenne szükségem. Tudja kezelni a hangulatválozásaimat, ne álljon égnek a haja tőle. Nem vagyok tökéletes, ezt tudom nagyon jól, éppen ezért neki sem kell tökéletesnek lennie. Elég ha hűséges, és teljes szívéből szeret, én pedig viszont szerethetem.

Külsőre amúgy a kicsit macisabb vagy izmosabb srácokat szeretem, teljesen mindegy, csak ha megölelem ne érjem körbe háromszor.

Szeretem biztonságban érezni magam a párom karjaiba, így nekem az is fontos hogy határozott legyen, aki mögött "elbújhatok" a világ elől.

Az hogy legyen barna haja meg fekete szeme... nos ezt hülyeségnek tartom, ilyen kifejezett ideálom nincs.

Megismerkedésnél mindig azon áll vagy bukik a dolog, hogy tudtunk e beszélgetni, nevettünk e, és jól éreztük e magunkat mindketten. Ha ott van az a szikra, akkor napokig álmatlanul forgolódom, mert csak azon kattog az agyam, hogy nekem ő kell... :)


Hogy mit útálok? Nem szeretem ha valaki nem őszinte. Ha össze-vissza beszél ahelyett, hogy konkrétumokat mondana, még ha az néha fáj is. Nem szeretem ha átvernek, és lehet ez nem annyira ide tartozik, de nem szeretem ha a párom túl trágár kifejezésekkel kommunikál a hétköznapokban is, nem csak amikor ideges... Vagy amikor más nemzetiségű embereket illet obcén szavakkal, csak mert nem magyarok. Persze néha blefér, de nem szeretem ha ezt valaki túlzásba viszi.

Illetve az sem árt, ha a jövőképünk így vagy úgy, de legalább kicsit hasonlít... Órákig tudnám sorolni nekem mi fontos és mi kevésbé egy kapcsolatban, de szerintem már így is túlregéltem. :)

2009. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elején az a legfontosabb,hogy utaljon rá, de ne mutassa ki egyértelműen,hogy akar valamit!Hülyét kapok,a KEZDETBEN folyamatosan dícsérő pasiktól!Ha valakiről már az első pillanatban tudom,hogy kellek neki,akkor nincs az egészben izgalom!Amikor jobban megismerem, fontos,hogy családcentrikus legyen!Én legyek neki az első és legfontosabb!Adjon nekem teret, szabadságot(amit természetesen Ő is megkap tőlem), de ha szükségem van rá, legyen mellettem!Ez azért is jó,mert ha találkoztok,akkor tudtok miről beszélgetni,e tudjátok egymásnak mesélni,hogy mivel töltöttétek a külön töltött időtöket!A hosszú kapcsolat egyik titka a spontaneitás!Sokszor a felek elhidegülnek egymástól,mert a kapcsolat unalamssá,monotonná válik!Legyenek közös programok, legyenek előre megbeszéltek,de olyanok is,amik éppen akkor pattannak ki a fejedből!Pl:csak annyit beszéltek meg,hogy majd találkoztok valamikor,és felhívod,hogy mikor ér rá,és mit szólna hozzá,ha elmennétek moziba,vagy kirándulni!Tehát összefoglalva: egy pasi NE legyen papucs, adjon teret, legyen spontán, törődjön a nővel(ebben benne van az érzelmi kötődés is)!
2009. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Jókat írnak itt a lányok.

Igazából elgondolkodtató miért kérdezed milyen legyen a pasi, milyen legyen az ismerkedés. Ezek szerint még soha nem volt barátod. Szerelmes voltál már?

Tudod sokminden jön ösztönből, amit itt leírtak mind jó, de a helyzet az, hogy mikor eljön az, amikor ismerkedsz, egészen más lesz, mint mikor előre elméletben felkészültél. Ezt csak azért hangsúlyozom, mert írta itt valaki a spontaneitást, ami nagyon fontos ám!

2009. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Midenféle kötözködés nélkül,a kérdésből kiderül milyen nemű vagyok.


Fiú vagyok,és igen még nem voltam szerelmes, sőt barátnőm sem volt még.

Nem akarok előre tervezni sem


Jókat írtok köszönöm

2009. jan. 26. 20:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Tiszteljen, szeressen, becsüljön. Legyünk egyenrangú partnerek. Fel tudjak rá nézni. Legyen a legjobb barátom. Mindent meg tudjak vele beszélni. Támogasson, ha kell noszogasson a cél elérése érdekében. Legyenek közös célok. Nagybetűs nő lehessek mellette. Mindegy, hogy a kapcsolat elején vagyunk, vagy már a 10. évünket is megéltük. Tudjunk egymásra mindig "időt szakítani". Közös programok mindig kellenek. Természetesen ezek a másik irányba is kell, hogy működjenek. Sorolhatnám még, de első szuszra ezek jutottak eszembe. Bocs az egyszavasakért, de szerintem azokban is benne van minden, kár belemagyarázni.
2009. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos a jó humor(de ne csináljon a pasi mindenből viccet)legyen inteligens,udvariad,legyen esze is,és jó beszélőkéje de tudjon hallgatni is. A külsőben a legfontosabb az ápoltság de általában nekem a v.kék szemű pasik jönnek be de persze ez nincs kőbe vésve.De ha szerelmes vagyok/tetszik valaki ugy igazán akkor elfogadom a másikat olyannak amilyen.
2009. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!