Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mosás előtt belepisilni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosás előtt belepisilni az alsómba, nadrágomba mennyire normális, elfogadható?

Figyelt kérdés
Mosás előtt beleállok a kádba, vagy teszek magam alá mosnivaló ruhát vagy törölközőt, és amikor már nagyon kell, akkor elengedem. Rettenetesen jó érzés a kellemes melegség, ahogy szétárad a pisi. Közben néha megállítom, és az újraindítás még jobb, mert olyan, mintha nem tudnám visszatartani, és úgy pisilnék be.
2018. nov. 10. 10:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
Inkább menjetek kapálni. A világvége einsteineknek is szól.
2018. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%

Ok , az hogy beteg dolog vagy mi , ki se térek .

De viszont nagyon nem higienikus , es a cuccokat dobhatod ki ezek után, mert a pisiben levö ammónia szagát még a mosóda se tudja kitisztitani

Tudom, mert a lányom , mikor szoktattam le a pelenkáról 5 éves kora körul , bö masfel evig meg bepisilt este

Azokat a pokrócokat par hónap múlva kidobni kellett , mert mar se a drága mosópor se a magas höfok nem segitett , kerdeztem a tisztitóba mot tegyek mondtak kuka .

Végul a szoffat oua kidobtam es újat vettem mert ahogy ráültem es ramelegedtem, jött a pisiszag

Szóval mucskos szokás

2018. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%
Magadnak csinálod a magad szorakozására. Ki a retkest érdekelne? (Gondolom párod sincs.)
2018. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!