Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szakítanátok ezért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért a csajotokkal?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Mindig jó volt minden. A szex is isteni volt mindig. Fél éve összeköltöztünk. Azóta nem akarok szinte hazajárni. Mindennap igényli a szexet. És nem is 20 percig hanem sokáig. Össze költözés elött heti 1-2 alkalommal volt szex. De én nem bírom ennél többször. Nincs energiám ahoz h mindennap órákig szexeljek. Mikor ezt megmondom neki duzzogva kimegy a szobából néha meg el a lakásból. Most szakítsak vele inkább? Szép beszédet nem érti.

2018. nov. 13. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

Nem!

Szedd össze magad!

S ne picsogj!

Mennyi idős vagy?

50-60 lves?

Mert akkor megértenélek!

2018. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok de napi 12 óra fizikai munkát végzek. Ő 22 és csak egy irodában csücsül persze h nem fárad el.
2018. nov. 13. 17:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, még fél év és egyáltalán nem akar majd veled szexelni.
2018. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Egy normalis parkapcsolatban nem feltetelezne fel senki se olyat hogy, na most akkor szakitsak?


Raadaskent, ezert biztos nem duzzogna.. meg kell hogy beszeljetek a dolgokat, 10000% hogy megertene a baratnod, hogy a nap vegere semmi energiad sincs. Elegitse ki magat a kezevel jobbat erre nem lehet mondani:D

Erdekes a dolog amugy mert pont hogy a lanyok vissza fogottabbak szex teren, az elmondasod szerint minden nap orakig akar szexelni. Erdekes, veletlenul nem szex manias?


+ 12 ora fizikai munka nem emberi korulmeny,de sajnos tenyleg van ilyen..


Ezeek utan kamunak tartom a kerdesed. :/


Ha valos , beszeljetek meg a dolgokat, ha nem megy bele, szakitas. A szexulalis egyuttlet egy kapcsolatban a LEGFONTOSABB dolog. Ha ez nem egyezik, bukott a dolog!

2018. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez a helyzet.Pasim 12 órázik (délután van két óra szabadideje),én irodában csücsülök egész nap.Èn igényelném hetente többször,neki max 1-szer elég.Azért én nem hisztizek,megértem.Az már inkább szakítóok,ha nem tudtok közös nevezőre jutni.Nekem azért sokat jelentett,mikor azt mondta,hogy munkát fog váltani,mert már szexelni sincs ereje....Sokáig azt hittem,hogy nem kíván,vagy hogy valami nagyon nincs velem rendben
2018. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak simán mások vagytok ilyen téren. Ha kevésbé fárasztó munkád lenne, akkor igényelnéd? Mert ha nem igazán, akkor ez mindenképp problémát fog jelenteni a későbbiekben is. Mindkettőtöket meg lehet érteni, de igen, ha ez mindkettőtöknek nagyon fontos, akkor nem biztos, hogy működőképes a kapcsolat.
2018. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
25 évesen pedig mindennap kell szexelni.
2018. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mikor mi anno exemmel össze költöztünk

majdnem mindennap szexeltünk

pedig én is 12 órában diákmeloztam

ő túlórával együtt 12 meg 16 órákat tolt le sori munkásként

sokszor örültünk ha hazaértünk és leülhettünk a seggünkre

de egy kis szieszta után egymásnak estünk kellett is ki fújtuk a fáradt gőzt

24N

2018. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom, én 25 évesen 16 órákat nyomtam kemény fizikai munkát. Persze elhiszem, hogy a legtöbb embernek ez most kamunak fog hangzani, de így volt. Most így névtelenül elmondom ezt, de az életbe ennek nem adok hangot, hogy belül nagy is az arcom. Mert én már végig csináltam olyat amit nem sokan lennének képesek és nem ímmel-ámmal toltam, nem is véletlenül olyan a testem mint egy görög istené annak ellenére, hogy soha nem kondiztam.

Viszont én szexeltem mellette, ha nem is minden nap, de minden alkalommal, mikor az akkori barátnőmmel találkoztunk és ha minden nap lett volna ilyen, akkor valószínű minden nap szexeltem volna. Bár az igazat megvallva az elején nekem is nyűg volt. Úgy értem nekem is inkább pihenni lett volna kedvem, de meghozták hozzá a kedvem, viszont nem órákig. Ahhoz ráadásul nagyon keményen kell koncentrálni is, ami tényleg elvárhatatlan ilyen napok után.

Az is bizony így van, hogy aki tényleg huzamosan kemény munkát végez annak a helyzetét egy átlag nő képtelen lesz felfogni. "Persze, persze kemény, de azért férfi". Attól még, hogy valaki képes rá az nem azt jelenti, hogy simán megy neki, hanem hatalmas akaraterő kell hozzá, hogy győzedelmeskedjen a saját testén ami azt üzeni, hogy ne többet, mert meghalok. Szóval alap, hogy ebbe nem tudnak belegondolni a nők, mert a legtöbben a töredékét nem élik át ilyen terhelésnek. Meg aztán akinek a párja rendszeresen csinál ilyet, ott a másik fél számára is megszokottá válik és egyre inkább hidegen hagyja.

Én már rég abbahagytam, de alkalmilag ritkán még csinálom, illetve most egyedi helyzet miatt a munkámban is elég nagy terhelésnek vagyok kitéve, de korántsem annyira mint régen. Ennek ellenére én sem vagyok olyan kondiban és azért fáradt vagyok. Szex azért van sűrűn a mostani barátnőmmel, ha nagy a fáradtság, akkor max annyi van, hogy ujjazás és ha elment, akkor utána szájjal befejezi nekem. Szexre könnyen rá lehet vezetni, így emiatt nem nincs duzzogás, de ha esetleg késő esti/hajnali programra nem vagyok hajlandó, mert egyszerűen nem bírnám, akkor azért van duzzogás. Ebből tudom, hogy ha szex sem lenne, akkor bizony nagyon duzzogna érte és egy percig nem gondolna bele a helyzetembe.

Tehát ezen nem kell meglepődni, ilyenek a nők és kész.

2018. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Menő dolog h itt 16 meg 12 órákat fizikai munkáztok de elmondanátok mi a francnak?

Ha 8 órát dolgoznál mint a többi normális ember, és lenne mellette életed, és nem égnél ki 30 éves korodra, nem lennél egy beteges roncs, aki minden összekuporgatott pénzét gyógyszerekre költi, az miért nem lenne jó?

Teljesen egészséges dolog, legalábbis biológiai szempontból h 25 évesen mindennap szexelni akar valaki... Az nem normális h valaki 12 órát dolgozzon.


De ha te munkamániás vagy, akkor sose fogtok összeilleni, így jobb ha szakítasz vele, és keresel egy hozzád hasonló karierista csajt, akivel hétvégente találkoztok csak.

2018. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!