Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Dildo vagy kicsi pénisz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Dildo vagy kicsi pénisz?

Figyelt kérdés

Ha egy kicsi vagy számotokra kicsi pénisz vagy egy kedvező méretekkel rendelkező dildo közül kéne választani melyiket inkább?

Tehát ha a partnereketnek kicsi lenne vagy épp ti lennétek túl tágak az ő méreteihez képest, akkor többet jatszanátok vagy jobban vágynátok a nagy/vastag dildora?

Gondolom nyilván azért nem mondanátok le a szexről hogy a partnereteknek is jó legyen,meg ilyenek, de úgy mégis, melyiket kívánnátok, választanátok inkább?



2018. nov. 16. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatba nem mennék így, inkább vibri...

Párkapcsolatban, ha szerelmes vagyok, szex mellett vibri... Még van annak a pasinak keze és nyelve is. :P

2018. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kicsi pénisz inkább
2018. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dildo
2018. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Csak a 18 inches Dragon Dildo. Az amelyik tud kicsi sárkány tojásokat meg fake spermát kilőni
2018. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mivel nincs partnerem így egy jó vastag dildó:P

17L

2018. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a kicsi pénisz. Sosem vágytam arra, hogy dildóvak masztizzak. A pasi meg amúgy is izgathat s nyelvével, ujjával, simogathatja a melleimet, meg úgy en bloc törődhet velem... És persze én is vele.
2018. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
20.5cm es elég lányok? nekem ekkora és elég vastag
2018. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 az nem lesz elég sajna. Az max a normál méret a Dragon Dildó üzletben
2018. nov. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A hetes vagyok akkor ajánlom a lonak a micsodáját 35 cm csak elég te kis telhetetlen
2018. nov. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alkalmi helyett a vibri , de kapcsolatban a szex .
2018. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!