Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban előfordulhat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban előfordulhat, hogy egy férfi nem tud érzelmek nélkül szexelni?

Figyelt kérdés

Nem egy random egyéjszakás voltam neki, akkor már randizgattunk egy ideje.

Soká tartott, még egyáltalán eljutottunk addig, előtte csak pettingre volt hajlandó, de akkor is úgy, hogy csak nekem legyen jó, én ne érjek hozzá, maximum ő magához, de azt se nagyon tette.

Végül mire rászánta magát, nem nagyon voltunk előbbre, mert sehogy sem tudta felállítani, se magának, se a segítségemmel, sehogy. Végül nagy nehezen sikerült, de 5 perc után abba is hagyta, mert hogy közben lekonyult.

Eleinte magamat okoltam, biztos van bennem valami komoly hiba, ami így hat rá, csak én nem tudok róla (de a korábbi kapcsolataimban nem volt ilyen), arra is gondoltam, hogy vele lehet a baj, méretügyi okokból kifolyólag (10cm kb), de nem vagyok ilyen szinten tisztában a férfi anatómiában, hogy az adottságai korlátozhatnák esetleg bármiben is.

Végül benyögte, hogy szerelmes az exébe, annyira, hogy esélytelen, más nőre feálljon.

Csak ez meg ott sántít, hogy előtte eldicsekedte, hogy sose voltak gondjai ilyen téren, 3 óra egyfolytában neki semmi...



Nem akartam megbántani, így csak szépen csendben hagytuk egymást.

Most ezt így leírni se esett jól, olyan, mintha utólag is direkt megaláznám, pedig nem akarom (ott se tettem, inkább magamat éreztem rosszul)


20 körüliek vagyunk mindketten.


2017. dec. 5. 21:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah, a másik csaj, akit említett, hogy 3 óra után le volt tőle nyűgözve (a csaj), az állítólag egy egyéjszakás volt vmikor már az exe után...
2017. dec. 5. 21:53
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen természetes, nem kell az hogy a férfira mint érzelem mentes szexgépre gondoljunk. Ugyanúgy kell az érzelem mint egy nőnek.
2017. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Gyenge báránylelkű fiúcskák igen...igazi férfi b#szik mindenhogy


Ne lelkizz mert a nőd úgyse értékeli csak azt a látszatot kelti...


Szedd össze magad és ne rinyálj mint egy hugyos kancsó

2017. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:

van persze

de ezzel az egyeddel valami más a gáz,,,,

veled semmi gond,,,,

lehet valóban csak az exére tud gondolni,,akkor meg felesleges az égész kapcsolat,,,,

gondold át

..

2017. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem miden férfi egYforma nekem feláll ha izgatják, mindegy kit szeretek
2017. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4, nem vagyunk együtt, csak randizgattunk pár hétig még régebben
2017. dec. 5. 21:55
 7/12 RRR ***** válasza:

ha szereted,kedveled,,,,adj neki időt ,,,de azért ne várj ,amíg nyugdíjas leszel:XD

..

4#

2017. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem, ez már régen volt, és nem csak emiatt nem lett semmi végül


Engem inkább a dolog miértje érdekel.

2017. dec. 5. 22:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, valóban.
2017. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 RRR ***** válasza:

nagy gát volt-van benne

a farka,az érzelmei,a teljesítmény kényszere


aki,tud az nem szokta magát dicsérni,,az kielégíti a nőt sokszor-sokszor!

..

2017. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!