Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők többsége miért csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért csak akkor tud szexelni ha vannak érzelmek is? A férfiak meg bármikor! Ez Istennek a humorérzéke miatt alakult így?

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem szexelek bárkivel 25f
2018. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon nem igaz szerintem. Például férfi létemre én sem tudok csak úgy. Ez inkább attól függ, hogy milyen helyzetben van az ember. Félrészegen egyedülállóként valakivel összeakadni nem kell érzelem. Kapcsolatban pedig kell.
2018. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Hülyeség!!!Láttál te már nő kutya szexet?Nos nézd meg ott mennyi érzelem van:DÉs nagyon sok nő csinája ezt.
2018. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
3as ilyen sok ponttal hiteles vagy nagyon
2018. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
általánosítás ==> hülyeség
2018. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van, általánosítani hülyeség, de a férfiak többségének valóban nem kell érzelem a szexhez. Ne magából induljon már ki mindenki. F
2018. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 he84 ***** válasza:
62%
Nemtől függetlenül bárki lehet ilyen. Azért az durva lenne, ha az lenne a feltétele az intimitásnak, a szexnek, ha csakis komoly párkapcsolatban, szerelemmel lehetne. Ettől függetlenül is lehet 2-3 változatban: szexkapcsolat, avagy egyéjszakás, laza kapcsolat, avagy nyitott kapcsolat (ki hogy nevezi) és barátság extrákkal. Bár a laza kapcsolat hasonlít a barátság extrákkal formához.
2018. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Jobban át tudjuk adni a testünket lelkünket annak akit szeretünk

Vannak akik tudnak szexelni értelmek nélkül

Van aki tud de nem olyan átéléssel mintha szeretné azt az illetőt akivel épp lefeszik

Én ilyen vagyok le tudtam feküdni olyannal akit nem szerettem de nem tárulkoztam úgy ki mint annak a férfinak akit szeretek/szerettem


24N

2018. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

csak gondolj milyen lenne az emberiség, ha mindenki folyton kanos lenne... Ehhez vissza kell mennünk amikor még félig-meddig állatok voltunk.

Mindenki mindenkivel, nem az alfa szerzi meg a nőt és nem az alfára "buknak" a nőstények, az utolsó fogyatékos is párhoz jut, a rossz gének is nagyban keverednének, egyre több fogyatékos utód lenne, evolúció lefele menne, kihalnánk.


Ki van ez találva, mi vagyunk az evolúció csúcsa, hidd el, ha hibás lenne a rendszer, nem tartanánk itt.

2018. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

3as ilyen sok ponttal hiteles vagy nagyon


Attol még ez igaz.Mert ugye aki megírja az igazat, az nem is igen lesz népszerü:D

2018. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!