Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ilyen pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen pénisszel szabad egy éjszakás kalandokba kezdeni?

Figyelt kérdés

14 cm hosszú és 12,5 cm kerületre a vastagság, természetesen erektálva.

Lehetett volna már alkalmam kalandra, de kihagytam mert vékonynak tartom a farkam. Hossz szerinten korrekt.

F/20



2018. nov. 17. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

19/N

2018. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Jol tetted, kirohogtek volna


19/l

2018. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos ez kicsi
2018. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jaj istenem nem mindegy hogy kicsi vagy nagy? Majd kiderül hogy jó e annak akivel vagy.
2018. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Erre erényöv való. Beszélgettem egy nővel itt, és azt mondta, hogy a 17 cm alatti péniszekre kivétel nélkül erényövet kellene rakni, mert nem érdemlik meg a szabad erekciót.

Én jó ideje erényövet hordok, de mondjuk kisebb is a tiédnél mereven.

2018. nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ebben az esetben, ha ilyen gonoszak a lányok, akkor marad a 27 colos IPS 4K monitor és a kézimunkázás örökké :(

Istenem :(

2018. nov. 17. 12:09
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne légy már béna, csinálni kell nem rinyálni.

Akár milyen, lesz akinek tetszeni fog.

Legrosszabb esetben is mi van ha nem tetszik valakinek??

Akkor is szexéltél egyet.

AZt hogy itt mit mondanak ne érdekeljen , sok a rossz indulatú hülye.

2018. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Felesleges hitegetni. 17/4,5-nél (~14,5 cm-es kerület) kisebbel nekem eszembe nem jutna ilyenekbe belemenni. Nekem pl. 15 hosszú és 11,5 cm a kerülete, de nemhogy egyéjszakás kalandba nem mentem bele, de még barátnőt sem akartam soha, ami jó döntés volt, mert kétszer fordult elő az uszodában (középsuliban és egyetemi tesin), hogy a csajok pofánröhögtek amikor meglátták (vagyis nem látták meg), hogy mi van a nadrágomban. Pedig mégcsak nem is vérpéniszem van! Fogadd el, hogy mi selejtek vagyunk. Ez a természet kegyetlensége. Remélem, hogy én nem húzom sokáig.
2018. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oké. Holnaptól nem fogok kondizni járni sem. Mindig is elolvadtak tőlem a lányok, de ha ez igaz én is örülök, hogy eggyel sem feküdtem eddig le, pedig már 7et utasítottam el... :O
2018. nov. 17. 12:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem,nagyon kicsike!!! Bújj el...
2018. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!