Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ilyen pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen pénisszel szabad egy éjszakás kalandokba kezdeni?

Figyelt kérdés

14 cm hosszú és 12,5 cm kerületre a vastagság, természetesen erektálva.

Lehetett volna már alkalmam kalandra, de kihagytam mert vékonynak tartom a farkam. Hossz szerinten korrekt.

F/20



2018. nov. 17. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8. Neked az eszeddel van baj, az nagyon kicsi.
2018. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kezdem úgy érezni, hgy nem csak a mai fiúk de a fiatal lányok is negatív irányba változnak. Nekem annak idején eszembe nem jutott senkit kinevetni a méretéért. Igaz nem voltam sok pasival, azok közül csak egy volt egy alkalmas, neki sem volt hosszú, de egy percig sem zavart. Mert egyszerűen nem ezen múlik. Sőt, én például pont, hogy nem egy vadidegennel dugatnám meg magam egy 20 centissel, aki esetleg nem figyel rám és fájdalmat okoz. Ha a mai lányoknak tényleg csak az fontos, hogy min. 18 cm legyen, az elszomorító vagy még nem rakták meg erőből egy akkora farokkal, s csak a szája nagy. :)

35N

2018. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#6

Nem vagyunk gonoszak , hanem csak az igazságot írjuk le.

Vagy hazudjunk a kedvedért?

19/N

2018. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát lehet azért próbálkozni:


Egyéjszakás kalandnál kicsivel több: 16,3 cm és 12,7 cm.


[link]


Mondjuk ez a kerület méret elég nevetséges. Nekem 14 cm körbe de szerintem az is baromi vékony. Szerintem olyan 16 körüli kerület már jó lehet. De próbálkozni mindig lehet 😅

2018. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban nem lenne gonnd de 1 éjszakásban azért jó ha nagy méret van.
2018. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!