Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok nagy része miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része miért visszahúzódó, ha témába kerül a szex?

Figyelt kérdés

Valamint, 10 lányból 3 tudja csak igazán élvezni a szexet az első alkalmakkor. Eddigiekben mondták már azt, hogy sok időbe telt neki elsajátítania azt, hogy élvezze a szexet, míg mondták már azt is, hogy az első nem is fájt, élvezte.


Mi férfiak túl primitíven vagyunk összerakva? Mert mióta az eszemet tudom, nekünk a szex egy élvezet bomba, bármikor. (időnktől,energiánktól,stb.. tekintsünk most el)



2018. nov. 17. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak magamròl tudok nyilatkozni, màs nőkről nem.

Nekem a szex csak akkor működik ha nagyon akarom ès nagyon szeretem az illetőt.

Volt màr hogy 2 hèt jàràs utàn lefeküdtem valakivel ès első alkalommal is volt orgazmusom de olyan is volt hogy màr 2 ève együtt voltunk de egyszer se tudott orgazmust okozni a pasi. Nem feltètlenül vele volt baj, csak nem szerettem ès nem kìvàntam őt annyira...

Ez nàlam ilyen sajnos....

2018. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Mert sok a gyökér és ha egy nő beszél róla, akkor ezek a gyökerek azt hiszik, hogy akkor ba szik fűvel fával.

Szal jobb, ha csendben marad, megspórolja magának.

Ezért nem írnak itt se épkézláb választ, mert rögtön jön a priviáradat a sok lúzertől.

Jah és mielőtt a sok balek rám írna, férfi vagyok.

2018. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Mert nekünk nőknek nem olyan egyszerű elélvezni, mint nektek

A nő élvezete nem elsődleges a megtermékenyítés szempontjából

Nagy részben a férfi hibája, ha nem érez rá a nő orgazmusára

Ja és nekünk nem központi téma a szex. Minek beszéljünk róla? Ez a ti vesszőparipátok

2018. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Koszi ment a zold pacsi #3 -as nagyon igazad van
2018. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok visszahúzódó, erről is bátran beszélek, ha szóba kerül, persze kulturált, normális hangnemben és stílusban. A szex nemcsak számotokra élvezet, csak nekünk, nőknek sokkal nehezebb, több idő kell ahhoz, hogy ráérezzünk, mit és hogyan élvezünk és ha nem nyitott erre a partner vagy ha csak a saját élvezetével foglalkozik, akkor még nehezebb. Én is olyan vagyok, aki csak szerelemből tud szexelni, csak így tudok ellazulni és így élvezem igazán.
2018. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a lány, aki nagyon nyiltan beszél a szexről, egyből meg van bélyegezve.


A szexre hangolódni nem egyszerű, idő kell hozzá a nő részéről.

Mi nem úgy vagyunk programozva, hogy önálló életre kel a nemiszervünk és mehet.


Ha a pasi nem izgatja fel a nőt kellőképpen, nem fogja élvezni és nem lesz kellemes élmény.

2018. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előzők már mindent elmondtak, a pasin múlik minden :)

Az első alkalommal nálam az szokott szerepet játszani hogy új a helyzet, a pasi, zavarban vagyok stb. De attól függetlenül szerintem az első alkalom a legjobb, pont emiatt :)

És ahogy nagymamám mondja mindig, az beszél a szexről aki nem csinálja ;)

2018. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok visszahúzódó ezen a téren, teljes nyíltan kimondom, mit szeretnék, mire vágyom. Az meg, hogy milyen lesz a szex, ne csak rajtam múljon már. Nekem is volt fergeteges az első alkalommal is, meg borzalmas a 20.-nál is...
2018. nov. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!