Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért lehetett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért lehetett olyan visszahúzódó félhetett, hogy nem jön be nekem?

Figyelt kérdés

2hónapja chatszexelek egy pasival elég rámenősnek és már majdnem perverznek mondanám, de találkozáskor ő nem kezdeményezett egyáltalán s mondhatnám teljesen az ellenkezőjét mutatta mint amiket írt.

Bár nem tudom mennyire befolyásolta, hogy igaz képeken láttam de élőben első benyomásra nem olyan volt mint a képeken és ezt mondtam is neki. Folyton azt mondta, hogy nem jön be nekem pedig igen.



2016. aug. 3. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A netes ismerkedés hátránya, önbizalomhiányos és élesben nem mer kezdeményezni, neten meg be nem áll a "szája", idő kell neki amíg feloldódik. Ugye chaten nem kell semmien kontaktust létesíteni, nem nézed, nincs semmi feszkó.
2016. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Nem véletlen csak chatsex volt.

Neki sem túl magas az önbecsülés szintje.


26/F

2016. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy valami szexibb csajra számított, és te nem jössz be neki. Vagy én olyankor szégyellősködtem például, ha nekem a másik viselkedésében volt valami kiismerhetetlen, különös. Végül is rá kellett volna kérdezni. Nem lehettél túl meggyőző abban sem, hogy ő tetszik, és most idegenekkel totózgatsz, hogy mi baja?
2016. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😃

Volt szex és azóta is beszélünk chaten és telefonon is. Tervezzünk több találkát is. Az biztos hogy én bejöttem neki ezt mondta is meg azóta féltékeny. Igazából nem is tudom miért nem kérdeztem rá, most már mindegy. Csak kíváncsi vagyok véleményekre.

2016. aug. 3. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!