Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél ha nem lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha nem lenne annyira jó a szex a házastársaddal mint valaki mással volt anno?

Figyelt kérdés

Mondjuk te lefeküdtél 15-20 lánnyal, de a feleséged várni akart a szexel az esküvőig.

Te belementél mert szereted, majd kiderül, hogy vele nem is annyira jó a szex mint ahogy vártad.

Úgy értem, hogy 1-2 év múlva.

(Nyilván az elején még "ügyetlen".)


Mit tennél ilyen esetben?

Vagy aki épp ebben a helyzetben van mit tesz?


2018. nov. 18. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

"Mondjuk te lefeküdtél 15-20 lánnyal, de a feleséged várni akart a szexel az esküvőig." Mindenki olyant szagol, amilyent szakított.


Na én ezért akarom megszagolni, mielőtt leszakítom :D

2018. nov. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, ez logikus.

De ha azt vesszük, hogy ő várni akar a hazásságig és te belemész ebbe.

Szóval szűz mikor kimondjátok az igent.

2018. nov. 18. 02:46
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
De mégis mi az, amit 1-2 év alatt nem tud elsajátítani ugyanabban a minőségben, mint az előző szexpartnerek? Nem mélytorkozik? Nem engedi seggbe? Vagy mitől lenne kevésbé jó?
2018. nov. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megbeszélném vele, hogy mit hiányolok, hogy szeretném, ő mit gondol erről. Elmondanám, hogy ez nekem fontos, és lát-e lehetőséget a változtatásra.


Ha így feleségül vetted, ne felejtsd el, hogy benne volt a pakliba a dolog. Biztos szeretitek egymást, Te is, ha nem egyből máshoz rohantál.

Beszéljétek meg és szex közben vezesd és, mit csináljon másképp.


30N

2018. nov. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam ilyen helyzetben, de sok mindentől függene a reakcióm. Pl. hogy mennyire fontos tényező nekem a szex, mennyire szeretem a feleségemet, mi az, amiben annyira nem jó, mert az se mindegy. Rossz a technikája valamiben, nem vállal be valamit, amit te szeretnél vagy egyszerűen nem elég szenvedélyes, esetleg nincs meg az összhang, vagy te többször kívánod, ő meg elutasít? Van, aki évek múlva is szorong, még egy relatíve jó, megértő, türelmes partner mellett is. Felmerült bennem a lehetőség, hogy ki késleltetheti a szexet a házasságig. Aki valamilyen vallást követ, az általában olyan párt keres, aki szintén követő és hasonlóképpen önmegtartóztató életet él az esküvőig. Ez a verzió nagyjából kilőve. Nekem az a tippem, hogy valami trauma érhette a szexszel kapcsolatban, ez simán okozhat fennakadásokat a nemi életében. Ha ez a helyzet áll fent, azzal több szempontból is érdemes lenne foglalkozni, mert nem csak az ágyban, de az egész életében minőségi javulások történhetnének.
2018. nov. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már eleve nem mentem volna bele egy ilyen házasságba!

Vagy együtt maradtok és akkor tanítod, vagy lesz mellette egy szeretőd, vagy elváltok mert nem így szeretnéd leélni az egyetlen életedet!

2018. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!