Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt köztetek olyan pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan pasi, aki annyira gátlásos a péniszmérete miatt, hogy soha nem feküdt le egy csajjal sem?

Figyelt kérdés

Érdekelne a történeteitek részletesebben, amennyiben van itt köztetek ilyen pasi. Mert az biztos, hogy létezik olyan, akinek nem elég nagy a mérete és emiatt volt lány aki megalázta/dobta. De az különösen érdekelne, akinek annyira vészes a helyzete, hogy még le se mert feküdni emiatt.

24/L vagyok és légyszi a kérdésre válaszoljatok, nem kérek privátot csak érdekelne mennyire megalapozott az aggódás ezeknél a méretes kérdéseknél, mert szerintem van az a szint ami miatt már lelki sokként érhet egy férfit amint szóba kerül bármilyen szexuális téma.



2018. nov. 18. 19:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem: Aki érintett ebben, az írja le a méretét is.
2018. nov. 18. 19:35
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Nekem sokáig gondot okozott ahogy kinéz és ezért nem voltam magabiztos és nem is kezdeményeztem annyiszor. De ma már nem izgat. Privátban elmesélem ha érdekel.
2018. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az enyém sem nagy, de nem hátráltatott a dologba. Nem mondom, hogy nem voltak kétségeim, de amit lehetett, azt kihasználtam. Viszont azt leírom, hogy nem a hosszal van baj, inkább az átmérővel. De nem tudok számszerű adatot.
2018. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindig szorongok miatta.Nagyon nehezen ismerkedek lányokkal.
2018. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen bárki írhat privátban is. Várom a válaszaitokat bármilyen formában. De légyszi, aki mégis ide ír, az a méretét is írja le, mert akkor semmi értelme az egésznek. Köszi.
2018. nov. 18. 20:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Most nézem pontatlan voltam: Szóval privátban is nyugodtan írjatok, ha nem ismerkedési céllal írtok, hanem a problémáitokat írjátok.
2018. nov. 18. 20:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért érdekel annyira a méret ?

Nekem 15-16 /14 a kerülete és nagyon durván vérpenisz.

Vagyis nyugalmi állapotba kb 4-5cm.

Na ez tini korba bőven elég volt hogy tönkre tegye az önértékelésemet. Szóval teso megnyugodhatsz nem csak te vagy kis pocsu vagy komplexusos . 😉


35 szűz

2018. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
na megint itt a vékonypéniszű csak most lánynak mondja magát:D
2018. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8: Neked valami üldözési mániád van? Komolyan kérdezem, mert azt érdemes kezelni. Az illető jól felhúzhatott téged, ha ennyire sikerül belemagyaráznod a tévképzetedet a kérdésembe.
2018. nov. 19. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen van emiatt nem is kezdeményezek, megszoktam a magányt .Persze a társadalom megvet/csodálkozik de ez van, hagy találgassanak már nem érdekel.
2018. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!