Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt köztetek olyan pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan pasi, aki komoly depresszióba került a péniszmérete miatt?

Figyelt kérdés

Nekem 15 cm (max 16, de az már lehet rossz mérés eredménye) és 3,5-3,7 cm vastag. A hossza is totál szürke átlag viszont a vastagsága kritikán aluli. Eddig 8 csajjal volt szexuális viszonyom életem során. Volt olyan alkalmi partnerem, aki egy menet után megalázott, volt olyan barátnőm, akivel 1,5 évig volt kapcsolatom rengeteg szexuális együttléttel a hátam mögött (átlagban 3-5 hónap heti 2-3 szexet magába foglaló kapcsolat mondható el), tehát nem vagyok tapasztalatlan és tudom a szerszámot használni, de soha egy csaj sem tudott kielégülni. Az említett barátnőm is vszeg azért tolerálta az orgazmus nélküli kapcsolatot, mert végtelenül szende és normális volt (elhidegülés miatt szakítottunk, amiben nagy szerepe volt a kielégítetlensége). De hangsúlyozom neki sem volt sose orgazmusa. Most már lassan 1 éve, hogy nem volt szexuális élményem, hiszen már olyan szintű depresszióba estem és lettem gátlásos, hogy inkább nem is ismerkedem, mert nem akarom tovább pusztítani az önbecsülésemet. Ha néha merevedésem is támad, akkor szó szerint ököllel ütöm a herémet, abban bízva hátha daganatos lesz és meghalok, hogy ne szenvedjek tovább.

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt olyan, aki - ha nem is ilyen mértékben - de nagyon gátlásos/komplexusos a mérete miatt és volt már negatív élménye egy-egy "ominózus performansz" során? Méretet feltétlenül írjatok!

25/F



2018. márc. 8. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van. PL. én is magam alatt vagyok a gyatra méretem (12 cm hosszú és nem valami vastag, ez utóbbit nem mértem)

Az a jó, hogy soha egy nő sem fog kiröhögni, megalázni emiatt.

2018. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Nekem 22 cm és nagyon vastag és komoly depresszióba vagyok esve, hogy vajon elég lesz e ez a méret a csajomnak én 14 ő 13 :(((
2018. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hiányzott a kapcsolataidból a szerelem, mint lelki tényező és a nőknél ez lényegesebb minden másnál. Halláskárosult ember is tudja élvezni a zenét.
2018. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
#2 Ha ez igaz neked király méreted van.F.
2018. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon azt szeretnéd, ha meghalnál?Olvass el több választ olyan kérdésekre, ahol a hímvessző mérete miatt panaszkodik a férfi. Hogyha nem gúnyosan válaszolnak neki, akkor azt olvashatod, hogy a leírt méreteid miatt cseppet sem kell aggódnod. A kis hangszer is ad ki szép hangokat - ahogy régebben hallottam valakitől. Ahogyan előttem írta a 3-as válaszoló - szentelj több figyelmet a nő(k)nek. Kérdezd meg, mit csinálj és hogyan, hogy jó legyen neki. Légy kreatív. Főleg arra gondolj, hogy neki jó legyen, aztán következzél Te. Hidd el, ahogy fentebb utaltam rá - a méreteid miatt nincs mit aggódnod. Melegen ajánlom, hogy menj el szexuálpszichológushoz, vagy pszichológushoz és nyíltan tárd ki előtted megad, szégyenkezés nélkül. Ő azért tanult, hogy ilyen elkeseredetteken segítsen. A halálra pedig ne gondolj!!! (Üzeni egy jóakaród).
2018. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd nekem hasonló 15-16-körbe 12 alig 4 volt ennyi idősen és rá 20évre megnöveltem jelqing-gel.
2018. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Van ujjad meg nyelved, azzal el tudod elveztetni a noket. Vannak, akiknek nehezebben megy a huvelyi orgazmus - peldaul nekem is - szoval a csiklomat kell ingerelni kozben, hogy konnyebben elelvezzek. Ezekkel probalkoztal mar?
2018. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A páromnak nagy és vastag, mégse mentem el soha hüvelyi úton. Ő is nyelvvel vitte véghez a dolgokat.
2018. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!