Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő tényleg ilyen könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő tényleg ilyen könnyen találhat magának szexpartnert? Könnyebben mint egy férfi?

Figyelt kérdés

Többször hallottam azt a véleményt, hogy nőknek nagyon könnyű szexhez jutniuk, sokkal könnyebb, mint a férfiaknak. Ezt én, mint nő még tapasztalom is. Nem vagyok olyan nő, akiről a legtöbb pasi álmodozik, mégis minden ujjamra jut egy férfi. Több is. Persze nem élek minden lehetőséggel, de ha nem lenne bennem egy tartás, akkor minden hónapban lehetne más, és ez nyilván a nők 95%-val így van. Ez számomra döbbenetes. A férfiak akárkivel lefekszenek? Nem számít nekik a nők külseje? Punci az punci és kész? Én azért megválogatom, kivel létesítek szexkapcsolatot, a férfiak viszont bárkire képesek felizgulni? Ezt hogy csináljátok, de komolyan... :D

Azért rossz érzés, hogy nem azért akarnak, mert bejövök nekik, hanem csak mert kell egy punci, ezért próbálkoznak, hátha, ha mégsem jön össze, ott a többi 60, akinél ugyanúgy próbálkozik, hogy hátha...

Alacsonyabb az ingerküszöbötök, mint a nőknek? Mert a nők azért válogatósabbak.



2018. nov. 18. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Ennek evolúciós oka van:

a majomnőstény csak alacsony számú utódot tud létrehozni, ezért meg kell válogatnia melyik hím génjeit veszi ehhez igénybe. Ha becsúszik egy rossz hím, akkor a kevés lehetőség egyikét pazarolta el.

a majomhím gyakorlatilag végtelen számú utódot tud(na) létrehozni, ha néhány kevésbé jó nőstény is "becsúszik", akkor sincs semmi gond.

2018. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

A pasiknak lételemük “elszórni a magvaikat”. Nagyjából tökmindegy nekik, kivel, lényeg, hogy kefélhessenek

Persze van köztük is olyan, aki érzelmeket keres, vagy válogat, de a legtöbben eldobják az agyukat és mennek a farkuk után, amint szex lehetősége lobog a levegőben

2018. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért cáfolnám, egy szórakozó helyen egyszer gondoltam, hogy ha nincs jobb akkor jó lesz ő is (nem tetszett) végül felmentünk hozzá és nem állt fel szóval azért vagyunk még akik csak azzal aki tetszik nekünk.
2018. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Viszont érdekes, hogy nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak sokkal könnyebben lépnek, illetvw lépnének át szexkapcsolatból rendes párkapcsolatba. Bár lehet, hogy csak azt szeretnék, ha nem feküdnék le mással, csak hogy ők "birtokoljanak" egyedül?
2018. nov. 18. 21:45
 5/15 A kérdező kommentje:
#3- akkor Te kivétel vagy :D bár ez érthető, aki nekem nem jön be, arra nem nedvesedek be.
2018. nov. 18. 21:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha épp nincs senkim és szimpi a másik/működik a kémia, akkor miért ne keféljünk.
2018. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6-os, ez igaz. De ti, férfiak, elég sok nőnél úgy érzitek, hogy működik a kémia :D

Hála az égnek, persze, mert így mindig van kivel szexelnem.

2018. nov. 18. 21:56
 8/15 anonim ***** válasza:

Mivel a nok valogatnak ezert tobb nonel kell a ferfinak probalkoznia.

Ha 10bol 10 no elutasit akkor nincs szex. A nagy szamok torvenye alapjan ha sok nonel probalkozik a ferfi akkor tobb az eselye hogy alakul valami.


Ha teged sok ferfi elutasitana akkor te se vonulnal zardaba mert 10 fefibol 10 elutasitott vagy nem jott be es nincs szex, hanem tobb ferfinel probalkoznal, illetve tobb ferfinek adnal eselyt.


Mikor szingli voltam es baratnot kerestem akkor legalabb 20 lannyal randiztam, talalkoztam vagy csak probaltam volna randira invitalni oket, mire megismerkedtem a felesegemmel.

Ha 10nel vagy 15 nem feladom akkor meg mindig egyedul lennek.

Ezt nem azt jelenti hogy minden jott-menttel talakoztam, azert megvalogattam hogy kivel szeretnek barmit is.

2018. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha minden pasinak mindegy lenne, akkor nem csak minden ujjadra jutna pasi, de minden hajszáladra is.
2018. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy időben csak szexpartnerem volt nőként. Hát inkább maradt a vibri, ha nem volt normális. Rengeteg jelentkező volt, de a minimál IQ iszonyat elmaradt náluk. Rendes voltam, visszaírtam, hogy nem. AKkor meg hogy dehát visszaírtál, biztos tetszek, pfff
2018. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!