Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy magasabb és felelősségteljesebb pozícióban lévő nő bármi mást akarjon mint alkalmi szexpartnert egy alacsonyabb rétegbe tartozó férfitól?

Figyelt kérdés
Múltkor megismerkedtem egy velem egykorú lánnyal egy koncerten, aki éppen Budapesten volt, de amúgy nem itthon dolgozik és mondhatni elég felelős munkája van, ami sok utazással is jár. Elmondása szerint kb 1 hónap múlva heti 3-4 napot lesz hetente itthon(neki nem éppen itthon, mert határon túli magyar). Ez a jelenlegi élethelyzet alapból nem engedi meg szerintem, hogy akárhol is bármi komolyat akarhasson. Másrészről én magam igen szegény családból származom, jobban mondva nincs is és jelenleg nem egy túl érdekes és átlag fizetéssel járó munkahelyen dolgozom. Éppen ezért én nem is akartam volna tőle semmit, de én jól éreztem magam vele. Reggel mikor elváltunk azért csak rám jött, hogy elkérjem a számát és mondtam is, hogy nem akarnám ezzel elrontani a dolgot. Ez talán úgy lett volna szép, hogy megismerkedünk egyértelműen mind a ketten akartunk volna valamit a másiktól akkor, de csak ennyiben marad, egy szép és érdekes este. A furcsa az volt, hogy elköszönésnél lévő ölelés után még visszarántott, mintha haldokolnék és most látna utoljára(ami valószínű, hogy így is van). Pár nappal később felhívtam és végül is akkor közölte, hogy ez a heti pár nap Pesten lévő pihenés csak 1 hónap múlva fog beindulni. Elég egyértelmű lerázós szöveg volt, de utána meg mondani kezdte, hogy a főnöke is szóvá tette, hogy biztos jó volt a hétvége, mert látszik, hogy kivirult, de utána megszakadt(szerintem TGV-n ült éppen). Azóta egyszer próbáltam hívni sikertelenül. Nem is erőltetném a dolgot, mert világos, hogy én nem férnék bele az életébe, meg mit is akarhatnék tőle. Csak azért foglalkoztat, mert engem elég kevés lány tud megfogni, pláne egy bizonyos óta senki se. Külsőm legtöbbeknek azt sugallja szerintem, hogy egy csajozógép vagyok és csak alkalmi dolgokat hajkurászok éjjel-nappal, pedig mi sem áll messzebb a valóságtól... De a kérdésem úgy általában szól, nem feltétlen erre a konkrét helyzetre.

2017. dec. 15. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem azért nem akarna tőled semmi komolyat, mert más helyzetben van mint te. Az oka egészen egyszerű. TE miattad és a felfogásod miatt nem menne bele komoly dologba.


Szimplán nem vagy elég érett hozzá, hogy egy ilyen "szakadékot" kettőtök között a helyén tudd kezelni és folyamatosan ezen rágódnál.

Ez a kérdés sem véletlenül született meg.

2017. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a pozíciójával van a gond, attól lehetne normális kapcsolatotok. Ez az általános válasz. Ebben a konkrét esetben viszont esélyes, hogy csak egy kellemes program vagy számára, amikor erre jár.
2017. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, akarhat komolyat akár.

Mondjuk a viselkedése nem ezt sugallja.

A viselkedése inkább azt, hogy egyalkalmasként kezeli a dolgot ott, a helyszínen. De innen szép nyerni.

Én a helyedben egy sms-t írnék neki, hogy xy vagyok, itt találkoztunk, és ha Mo-n leszel, és van kedved beülni egy este valahová, akkor hívj fel nyugodtan.


Ennyi.


Ha akar, hív.


De ennyi esélyt mindenképp adj a dolognak, kérlek. Sosem tudhatod!


Minden jót! Nő vagyok.

2017. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 3/3

Tudja a számom, mert mint írtam is beszéltünk azóta és azt is, hogy mi volt. Írtam neki sms-t, hogy majd holnap hívom, mert a térerő miatt folyton megszakadt. Aztán másnap nem vette fel és azóta annyiban is hagytam a dolgot. Ha Januárban akarna valamit és van valóság alapja annak amit elkezdett mondani, akkor tudja hol keressen. Zaklatni felesleges és nem is akarnám. Én ezt talán már le is zártam, csak úgy általánosságban kezdett el újra foglalkoztatni maga a helyzet.

2017. dec. 15. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nőként írom, ha nem írod neki azt az sms-t, amit írtam, akkor nem biztos, hogy fog hívni. Én nem vagyok nőként olyan bátor. De egy olyan sms-re már keresnélek...
2017. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Hát ja. Ezek a felelős beosztásban lévő nők nagyon félénkek szoktak lenni.
2017. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az nem ugyanaz.

Munka és pasiügyek nem ugyanaz.

2017. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmilyen téren sem tűnt félénknek. De szerintem a kezdeményezés nem feltétlen félénkség kérdése. Nem neki kell szerintem, hanem nekem és meg is tettem. De feleslegesen nem fogok futni olyan busz után, ami nem áll meg a megállóban. Talán megfogadom, hogy még egyszer írok neki, de azt is már csak januárban
2017. dec. 15. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:

igen, én is úgy gondoltam, hogy mikor már úgyis jön Mo-ra.

Most mit vesztesz vele?

2017. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt megszívtad haver. Véhre megtetszik egynő, belezugsz és ő téged csak egy szexuális tárgynak tekint. Ha utazós a munkája ne gondold hogy te vagy az egyetlen. Én a helyedben nem foglalkoznék vele és nem várnék arra hogy mikor jön és dugatja magát veled, hanem néznék egy nagyon normális aranyos nőt és elkezdeném széppen lassan építeni a kapcsolatot vele.
2017. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!