Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számotokra a barátnőtök/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra a barátnőtök/ feleségetek a legszebb a világon, vagy csak elfogadjátok úgy ahogy van?

Figyelt kérdés

Itt most nem azokra gondolok akik már szültek, vagy akik idősebbek.


Fiatal párokra, friss házasokra értem.


2018. nov. 19. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi az , hogy elfogadjuk?! Szeretjük, becsüljük, tiszteljük, és nagyon vonzódunk hozzá. Nem..? Vagy ... nem? Egyébként nem kell a párodat a legszebb csajnak látni ahhoz, hogy imádd. Felesleges ez a kétszínűség. Én sem voltam soha kétszínű, tudtam hogy van nála is szebb. De ő is szép volt.


Mondjuk vége is lett a kapcsolatomnak X'D

( De nem ezért.)

2018. nov. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Miért kérdező aki már szült nem lehet fiatal és vonzó?! Vagy ha már idősebb??
2018. nov. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkitől van szebb, és ezzel tisztában is vagyunk. Ha esetleg nem annyira álmaink nője kategória, de valami miatt mégis összejöttünk vele (mert mondjuk belsőre nagyon vonzó személyiség) akkor inkább csak elfogadjuk. Viszont a belső képes megszépíteni a külsőt.
2018. nov. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Legszebb a világon... Egyértelmű. :)
2018. nov. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy elfogadni valakit miért "csak"? Az én olvasatomban nem azt jelenti, hogy kénytelen-kelletlen beletörődöm, hogy nem fullos nő, hanem azt, hogy tényleg szeretek rajta mindent, a hibáit is, mert hozzá tartoznak. Tekintve, hogy nem minden nő Gal Gadot vagy Mila Kunis, gyanítom, hogy a férfiak többsége nem hiszi azt, hogy objektíve az ő felesége a legvonzóbb, legszexibb, leggyönyörűségesebb az egész világon.
2018. nov. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem a legszebb no a vilagon ...

De mivel szeretem igy az lett a szememben.

Igy 30 ev hazassag utan is ez a velemenyem.

2018. nov. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
75%
A legtöbb ember kénytelen elfogadni, hogy nem a legszebb nő/férfi jut neki. De nem akar egyedül maradni, ezért összeáll azzal akivel sikerül. Ezért van az, hogy egy lottó ötös nyereménynél szinte biztos hogy elválnak, vagy megcsalják egymást . Mert a sok pénz lehetővé teszi azt, hogy olyan szép nőkkel legyen, akikről azelőtt csak álmodhatott.
2018. nov. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Az én párom azt szokta mondani, hogy "Nekem te vagy a legszebb a világon." nyilván tudjuk, hogy van szebb/helyesebb ember is mindkettőnknél, de az a lényeg, hogy nekünk így tökéletes a másik.
2018. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem természetes hogy gyönyörű nő mert jó izlésem van minden téren, ha valaki nem tetszik nem pazarlok rá időt illetve nem ismerkedek vele.

Ha a párom akkor legyek büszke rá és nehogy már ne találjon az ember olyan nőt aki tetszik!

Az meg milyen kapcsolat amibe egye fene alapon vagyok a párommal? Nincs elég szép nő hogy ne találjon mindenki magának megfelelőt?


F/42

2018. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A szép nők válogatnak. Ahogyan a népszerű férfiak is .
2018. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!