Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális vonzalom vs. Jó társ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vonzalom vs. Jó társ?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy szexuálisan a "problémás" nők vonzanak, akik egoisták, hisztisek, önérvényesítőek, stb... viszont akikkel nem vagyok képes párkapcsolatban hosszabb időt eltölteni.

Viszont azok a nők, akiknél érzem, hogy jó és kiegyensúlyozott hosszú távú kapcsolat lehetne velük, egyszerűen valamiért nem izgalmasak szexuálisan hosszútávon.


Tapasztalt már ilyesmit más is? Vajon mit lehet ezzel tenni?

Szeretnék már fix kapcsolatban élni és idővel megházasodni, megállapodni, családot alapítani, de így hogyan találok megfelelő partnert??


F/34



2018. nov. 21. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezt így 34 évesen vetted észre?

Már elég késő ahhoz, hogy családalapításon gondolkozz

2018. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a jó szexre rátudod vezetni a "normális" nőt is..

Viszont egy hisztis,túlon túl egoista nővel kár hosszútávra tervezni..

2018. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Már miert lenne késő, kedves 1-es??
2018. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
A jó nők hisztisek, önzők, stb. Ez mind elmegy ha mellette csinosak, ápoltak, okosak, értékrendjük is rendben. Egyszerűbb, alázatosabb nőtől a gyerek is balf..szabb lesz. Még a török szultánok is első feleségeiknek okos, csinos, de mellette ilyen szilaj paripa tulajdonságaival bíró nőket választottak.
2018. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Lol 4-es....!

Figyu meglesz majd az a nö aki mindkét téren kielégíti az igényeidet! De komoromisszumot kell kötnöd önmagaddal elöszö hogy neked mi az élet célod és milyen nöt tudsz ebbe bevonni. Kétség kívül neki is kell majd kompromisszum...

2018. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6%

Miért nem tudod összeegyeztetni a kettőt? Nem egy ismerősöm van, akinek családja van, de mellette van pár barátnője.


Nekem is van pár pasim, dugásra jók, de ennyi. Néha közös program, bőven elég.


26N

2018. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!