Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat a fiatal lányokat, akik csak alkalmi szexet keresnek?

Figyelt kérdés
Sokat hallom ezt másoktól... 18/L

2018. nov. 21. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Mert ribis (szerintem). Amúgy id visszafogott srácként visszafogott lányt keresek. Nem olyat akin átment egy fél város
2018. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez nem azt jelenti, hogy átment az illetőn a fél város... 😂 Egyszerűen csak azt, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Talán rosszul fogalmaztam. A "szexpartner" lehetséges, hogy jobb kifejezés lenne az alkalmi szex helyett.
2018. nov. 21. 22:57
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
#1 vagyok. És a szex partner sem a legjobb. Ugyan az. Lehet bennem van a gubanc, de én csak szerelemből szexelek. És azt szeretném ha ebbe a jövendőbeli párommal passzolnánk. Ennyi.
2018. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
A fiatal csődörök nem akarják hogy mások is lehessenek azzal akikkel ők lehetnek. Nézetük szerint végigkefélik a várost, de a csaj aki az övék, legyen szűz! Fiatalon én sem voltam nagyon laza, de ez a mai világban érthetetlen!F/60
2018. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan azt mondom mint az első. Szerintem aki nem akar komoly kapcsolatot az csak fél elköteleződni valaki mellett. Lehetett volna "ilyenre" alkalmam, inkább off mert nem. A lány le is képett mással a végén de oda komoly kapcsolatra. (Nálam tali után másnap le akart feküdni). Csak is szerelemből, amúgy használt dolgot nem veszünk :D
2018. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Azért mert irigyek. Mert nekik nem volt ilyen kimaradt az életükből ezért. De ezeket a szexpartner dolgokat nem nagyon kéne reklámouni :D. 24F
2018. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Reklámozni* elnézést
2018. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mert ez a társadalom beállítódása. Ez talán majd változik idővel.

Valamint egy férfinek rossz érzés, ha más is "birtokolta" már a csajt.

Meg persze elég rossz az is, hogy ti lányok akkor szexeltek, amikor akartok, mi meg gürcölhetünk érte, ez nem kedvez a hozzáállásnak az biztos.

2018. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

régen én is hasonlóan gondolkodtam, de mára lexarom más életét, csinál mindenki amit akar


azért ítéltem el régen, mert a saját értékrendemmel nem volt összeegyeztethető, nem illett bele az általam elképzelt kapcsolati sémába

2018. nov. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Farkas János noel válasza:
En nem itelem el azokat a lanyokat sot nekem is volt/van hogy szexpartnert keresek vagy valami, de en csak azert mert nincs idom komoly kapcsolatra sajnos ez van :) de szerintem nem rosz ha egy lany szexpartnert keres minel jobban kieli magat annal jobb lesz majd a tartos kapcsolata is es a ferfiaknal ugyan igy van de ez csak az en velemenyem. 24/F
2018. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!