Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érettségi után hogy adjam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettségi után hogy adjam egy tanár tudtára hogy nagyon tetszik nekem, és szeretném ha lenne több is?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék beégni, de ha nem tenném meg, biztos megbánnám. Szerintetek jó ötlet? Tudom hogy szemtől szembe megmondani lenne a legegyszerűbb, de inkább valami "jelzést" szeretnék adni neki, és meglátom hogy reagál. (Én vagyok a lány)

2018. nov. 22. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha fogalmad nincs, akkor sehogy

Majd ha nő lettél, akkor tudni fogod

2018. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az biztos egyébként hogy nagyon kedvel engem valamiért, szimpatikus vagyok neki.
2018. nov. 22. 23:16
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Legegyszerűbb egy óvszer érettségi ajándéknak
2018. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerűen ad meg neki a telefon számod és mond meg neki ha unalmas az estéje hívjon fel !
2018. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Mond neki, hogy szívesen találkoznál vele iskolán kívül, így hogy már végeztél.
2018. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Habár én leszbikus vagyok de azért válaszolok hátha hasznos lesz.

Bele voltam esve a tanárnőmbe, 4 éven keresztül. Neki meg én voltam a kedvence. 99%-ig biztos voltam benne hogy bejövök neki, de se én, se ő nem lépett semmit. Pedig esküszöm ahogy nevetgélt a vicceimen, ahogy megérintett mindig, ahogy szünetekben is odajött beszélgetni meg hazavitt a kocsijával meg kivételezett velem, fullra biztos voltam benne hogy tetszem neki.

Érettségi után a fodrásznál futottunk össze, és én meghívtam egy sütire. Nemet mondott, kérdeztem kicsit olyan poénosra fogva hogy miért, ki tiltja meg?

Erre ő azt mondta hogy nem szeretne engem megbántani, tudja hogy én többet érzek iránta de ő a férfiakat szereti....

Szóval koppantam egy nagyot, pedig teljesen biztos voltam magamban.

2018. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Fogd meg a farkát és nézz a szemébe
2018. nov. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Én anno gimiben, az utolsó órán visszamenten a föci terembe, felültem a tanár úr elé az asztalra, és rámosolyogtam. Ennyi is elég volt, nem kellettek szavak.

Ha veletek is ez van, kár túlbonyolítani. :)

2018. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az a legjobb, ha a színtiszta tényeket közlöd vele. Nem kell túlbonyolítani. ☺️ Mondd meg neki, hogy eddig etikátlan lett volna, hogyha bármi lett volna köztetek, és szeretted volna megvárni, hogy legálisan is lehessen köztetek több tanár-diák viszonynál, mert nagyon tetszik neked. Nem kell azonnal választ adnia, aztán adsz neki egy telefonszámot és kisétálsz a teremből vagy ahol vagytok. ☺️
2018. dec. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jesszus 8 nagyon kemeny

Lett belole valami?

2019. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!