Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes prostival elveszteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes prostival elveszteni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Nem.

Neki egy lennél a sok közül, futószalagon. Más, amikor valakinek jelentesz is valamit.

2018. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Ha te is azok közé a szorongásos kérdezők közé tartozol akik egyre kétségbeesettebben keresik a választ, hogy miért nem jön még mindig össze akkor szerintem igen. Sok olyan kérdést látok ahol az ismerkedés pszichikai gátja az, hogy folyamatosan a "még szűz vagyok, hogy mondjam el, mit fog hozzá szólni" lemez forog és blokkol mindent. Ha csak így lehet felszabadítani, akkor legyen így.

Egy dologra figyelj mert áteshetsz a ló túlsó oldalára. Ha befizetsz fél órára elmész két perc alatt akkor meg az a lemez fog szólni a fejedben, hogy semmire sem vagyok képes.

Úgy indulj neki, hogy két menetet beszélj le a nővel. Ha elsőre gyorsan elmész nem kell kétségbe esni, fiatal vagy ismét nekirugaszkodsz aztán másodikra már jobb lesz.


Tudom, hogy a gyk-s válaszolók 99,9%-a már első alkalommal fél óráig bírta és a csaj is háromszor ment el, de hát a valóság kicsit más.

2018. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attol függ mennyire vagy gátlásos. meg mennyi idős vagy. ha 23on tul vagy menj prostihoz de ezt neked kell tudnod
2018. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányként ugyanazon a véleményen vagyok, mint a #2-es. Nyilván nem ideális helyzet, de ha úgy érzed, segítene, akkor ne érdekeljen, más mit mond.
2018. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!