Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis miért ítélik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért ítélik el a lányok azokat a fiúkat, akik prostival vesztették el a szüzességüket, illetve miért ellenzik azt annyira, ha egy szűz fiú kétségbeesésében prostival szeretné elveszteni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el. Magánügy. A fiú döntése.
2013. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leszarják konkrétan.
2013. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítélem el, nem ellenzem. Szerintem senkinek semmi köze egy másik ember nemi életéhez, legyen szó csajokról, pasikról, prostikról. Magánügy !


Egyébként igen, a szex tud annyira hiányozni, hogy az ember ilyen megoldáshoz fordul. Lány vagyok, így könnyebb a helyzetem, ha szexre van szükségem, találok rá. De tisztában vagyok vele, hogy ez a pasiknak nehezebb, így meg tudom érteni az ilyen lépéseket.

2013. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem elítélem, hanem sajnálom :( Talán el sem tudom képzelni ezt a mélységű kétségbeesést, ami arra viszi, hogy az elsőt egy prostival kell csinálnia...
2013. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem ellenzem,nem is érdekel.
2013. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnálnám. Mondjuk nem kellene egy ilyen pasi.
2013. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, nem nekem szól a kérdést. De én nem vesztettem még el, és csak azért h elveszítsem, nincs értelme. Fura, mások csak el akarják veszíteni, és ez annyira fontos, akkor már inkább várjuk ki a normális kapcsolatot, nem?
2013. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem 17 évesen a nagybátyám vitt el. Előjáróba csak annyit mondott,hogy ezen az éjszakán férfi lesz belőlem, én csak azt hittem, hogy leakar itatni :) Szánalmas-e, hogy profival vesztettem el? Szarok rá! Olyan élményben volt részem, amit az itt fikázók java csak a monitoron lát.

23/F

2013. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ASOT ***** válasza:
Minek mondod el?? Ha nem mondod el nem ítél el senki.
2013. jan. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!