Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha rendszeresen csináljuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendszeresen csináljuk popóba is, akkor mennyi idő után nem fog majd fájni az elején sem? Lányként meg lehet szeretni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 26. 13:16
1 2
 11/19 mindentudó99 ***** válasza:
100%
[link] Tessék ha figyelmesen végigolvasod ott van hogy a széklettartási probléma egyik oka lehet az anál szex is.
2018. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, izmot akartam írni...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2018. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
székrekeszizom, na
2018. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Záróizom*
2018. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Az egy teljesen rugalmas terület, nem kell attól parázni hogy ellazul a záróizom, amit mellesleg intim tornával amúgyis erősíteni lehet ha gebasz van. De nem lesz, mert ahhoz extrém körülmények kellenek, úgyhogy emiatt nem érdemes izgulni. Egyébként teljesen izgalmas és biztonságos része a szexualitásnak, semmi gond nincs vele. Nincs olyan sem hogy “ nem arra való”. Mi az hogy nem arra való hogy dugják? A fogkefe cipő pucolásra való, vagy a wc papír orr fújásra való? A coca colás flakon szilvapálinkának való? Olyan van hogy bejön/nem jön be, szeretem/ nem szeretem. Szóval ha érdekel, csinálld bátran. Biztos vagyok benne hogy meg lehet szeretni, és nyugodtan rá is szokhatsz. Nem lesz bajod sem 2 év múlva, sem 10.
2018. nov. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

Exemmel 5 éven keresztül minden alkalommal volt popsi is.Soha semmilyen zavara nem származott belöle, pedig a méretem nem a legkisebb.

Ezt általában azok terjesztik, akiknek kifogás kell hogy ne legyen anális szex.

2018. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%
Neked a hónod alá tették,mi? Ki is lazult a rekeszizmod piszkosul! Szürkeállományodnak meg full nyenyó!
2018. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Az egy teljesen rugalmas terület, nem kell attól parázni hogy ellazul a záróizom, amit mellesleg intim tornával amúgyis erősíteni lehet ha gebasz van"

Legalább ne terjesztenél hülyeséget...Ez nem hüvely, hogy edzenei lehet! 2 féle izomgyűrű van, a külső, amit akaratlagosan el tudsz lazítani, és egy belső, amit attól független. A belső záróizom simaizom, nem lehet edzeni. Szóval, ha az megsérül, akkor megszívtad.


"biztonságos része a szexualitásnak, semmi gond nincs vele."

A fentiek tükrében is ezt állítanád?


"Nincs olyan sem hogy “ nem arra való”. Mi az hogy nem arra való hogy dugják?"

Mondjuk talán mert fájdalmas? És a fájdalmomal azt jelzi a szervezet, hogy baj van!? Vagy ha behatolásra lenne tervezve, akkor nem is kellene küldön sikosító? És ne jöjjön senki az orállal, mert ahhoz nem kell sikosító, nem fájdalmas, és hosszútávon nincs negatív következménye!


"Exemmel 5 éven keresztül minden alkalommal volt popsi is.Soha semmilyen zavara nem származott belöle, pedig a méretem nem a legkisebb.


Ezt általában azok terjesztik, akiknek kifogás kell hogy ne legyen anális szex."

Igen, itt minden hapsi menő csávó min. 20 cm-es farokkal, amivel minden alkalommal teletölti a nője hátsófelét is, ugyebár.. Kamus kisfiúkák...

2019. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
egy csomó csaj imádja popóba és kéri. hazudik aki az ellenkezőjét mondja.
2020. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!