Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról ha egy független akár egyedülálló akár egy elvált nő a férjétől szerintetek szokott önkielégíteni hogy a szexuális vágyait kielégitse? Gondolom egy idő után ő benne is felgyülemlik a szexuálus vágy nem?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normalis es talan korrektebb is mintha minden heten massal lenne.
2018. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én pl. olyan vagyok, hogy ha nincs párom akkor a libidóm is passzíválódik, a következő barátomig. Nem kívánom a szexet, nem jár rajta az agyam, nem érzek olthatatlan vágyat, nem kell maszturbálnom.

Szerintem ez típusfüggő is.

2018. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a szexmentes rekordom 2 barát között 3 év.

28 N

2018. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha egy 40 feletti nőről van szó ? Ebbe az esetbe mi a véleményetek ? Egy idősebb nö is magához nyúlhat?
2018. okt. 4. 16:01
 5/12 anonim ***** válasza:

Bármi megtörténhet. De ugyis azon múlik, milyen szellemben, közegben nevelkedett, milyen volt a szexuális tapasztalata eddigi életen során, illetve mennyire van kiégve, vagy elve milyen vérmérsékletű.

40-es nő lehet hogy ezt elítéli és ezért semmi pénzért nem nyúlna magához.

De lehet hogy kívánja és igen.

Az is lehet, hogy fogalma sincs arról mi az az orgazmus így nem is keresi még maga által sem. (ismertem ilyen nőt).

A 40-es tág fogalom. Az egyén határozza meg hogy mire lehet számítani.

2018. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3# három évig se pöcök pöcögtetés, se semmi? Az komoly, akkor meg már utána minek csinálod?
2018. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 Néha tesz szexuális utalásokat :) szóval nekem úgy tűnik hogy nagy lángon ég ebből a szempontból
2018. okt. 4. 16:26
 8/12 A kérdező kommentje:
#3 tényleg hogy lehet kibirni ennyi ideig ?
2018. okt. 4. 16:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mármint hogy felnőtt nők szoktak e maszturbálni?

igen, mármint a feleségem szokott. vannak játékszereink és azokat néha előveszi, ha megkívánja. néha akkor kívánja amikor közelben vagyok, csak éppen akkor nem voltam pont ott, néha akkor, amikor el vagyok utazva, de nem tagadja és általában még el is mondja.

érdekes mód többször nyúl ilyenekhez, ha több a szex. ha valami miatt (pl gyerek) kevesebb volt a szex hosszabb ideig, akkor ő sem kívánta annyira (és én sem)

2018. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nem kell függetlennek lenni. ;)
2018. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!