Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg ez állhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg ez állhat a háttérben vagy hazudik?

Figyelt kérdés
A párom nálam lakik 2 hete,a tesómmal nem jönnek ki jól és egy fal választja el a szobámat az övétől. Azt mondja nem tud így szexelni,mert rosszul érzi nálam magát. Ezt meg is értem,de ha csak 2en vagyunk itthon akkor sem akarja..Néztünk megannyi albérletet,de sajnos nem találtunk..itt Pest megyében. Szerintetek ennyire szorong vagy már nem akarja velem? Külföldről jöttünk haza pont 2 hete,ott meg azért nem akarta mert stresszes a munkája..hozzáteszem a tenyerén hordoz,állandóan érezteti hogy szeret---

2018. nov. 27. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem tényleg ez áll a háttérben.A pasik sem szexrobotok
2018. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Én se szeretek másnál szexelni. F.
2018. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké,akkor azon leszek,leszünk,hogy mihamarabb elmenjünk..
2018. nov. 27. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez most életszerű igen. Én sem akarnék (sokat) ilyen helyzetben.
2018. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt gond a szexszel,akkor valóban ez a gond.
2018. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem meleg.

Elég fura kifogások.

2018. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Láttad már egyáltalán a pötsét ? Lehet szégyenlős.
2018. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez milyen sűrűn jelentkezik? Mert ezeket azért át lehet hidalni, nekem sosem volt gond idegen helyen szexelni, szerintem ez fura. A stressz valóban képes ilyesmire, de gondolom ha hazajöttetek akkor öröm van, meg új tervek, lelkesedés, nemtudom... Nekem ez fura...
2018. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már odakint is baj volt a libidójával, felmerül a kérdés; mióta vagytok együtt?
2018. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!