Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy lány aki azt állítja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki azt állítja le akar velem feküdni meg minden szerintetek hazudik?

Figyelt kérdés
Már nagyon régtől beszélünk meg így minden aztán honlap jön le ide ahol én lakok aztán mondtam neki hogy akkor találkozzunk de hogy térjek rá a lényegre ? úgy értem hogy menjek el vele valami helyre be ülni vagy inkább menjek el vele valahova sétálni ? jelentem nem akarok tőle semmit csak jól érezni akarom magam . Most volt fél éve egy hosszú kapcsolatom nem vágyok többre .
2018. márc. 13. 19:30
 1/4 A kérdező kommentje:
De az exembe mindig szerelmes vagyok és ha véletlenül le feküdnék azzal a lánnyal és ő meg tudná hát akkor szerintem én végleg el vágnám magam nála szerintetek bele menjek így is ?
2018. márc. 13. 19:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ex a múlté , a mostani meg remek lehetőség gyakorolni stb ...
2018. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az exed. Ez segíteni fog túltenni magad.
2018. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki mindig a múltba néz az s...el megy a jövőbe!

Ha szimpatikus a lány, akkor találkozz vele és lesz ami lesz. Bizonyára megvan az oka, hogy te is szeretnél vele találkozni (mondjuk mert tetszik, szimpatikus?) - ha meg nem, akkor meg ne találkozz vele ilyen egyszerű.

2019. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!