Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van itt ennyi olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi olyan férfi aki nőnek adja ki magát? És intim kép után derül ki hogy pasi. Várom itt hogy hapjak végre valahára egy puncis képet erre brét kapok! Gusztustalan.

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 16:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Ehhez sajnos szokj itt hozza
2018. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Mert itt a legtöbb nem férfi, hanem pasi, az meg a buznyák szinonímája...
2018. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Elég szánalmas. Bakker én sem adom ki magam csajnak és leszbikusnak hogy kapjak intim képet. Ha így nem kapok akkor így jártam.
2018. nov. 27. 16:38
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy? Azért nem mindenki adja ki magát annak. Vannak olyanok, akik tényleg nőből vannak
2018. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
35 vagyok. De látom hogy le másolta a kérdésem más is. Ez már tiszta vicc.
2018. nov. 27. 16:53
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Én nő vagyok, de eszembe nem jutna intim képet küldeni itt bárkinek is.
2018. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Természetesen vannak akik szégyenlősebbek e téren. De ahogy olvastam azért van olyan lányok akik küldenek és tetszik nekik ha a pasik oda vannak értük. Állítólag élvezik is. Lehet hogy kamu mert én még nem kaptam.
2018. nov. 27. 17:11
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nyílt lapokkal játszom. Nem tagadom, hogy ffi vagyok. Ha valaki benne van és esetleg küld, akkor tudja, hogy milyen nemű az illető. Egyszer volt ilyen szerencsém, persze viszonoztam.
2018. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

most sajnálják

tudod hogy a nők nem fognak tolongani azért hogy a privát kapun be csengesenek és rád írjanak hogy : "Hahooo nézdd itt a puncikám verd ki te szerencsétlen"


de pasik annál inkább vannak akik minden köszönés nélkül csak hozzád vágja a farok fotóját hogy véleményezd milyen? szopnád e? beleülbél? élveznéd? mit csinálnál vele? szerinted elég jó lesz?


24N

2018. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
KB így van ahogy le írtad! :(
2018. nov. 27. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!