Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam neki, hogy színlelte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy színleltem az orgazmust?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, ő az első barátom. Nagyon figyelmes az ágyban,az előjaték is mindig hosszú, akkor is folytatja, ha ő elment, de egyszerűen képtelen vagyok elmenni. (Egyedul onkielegitessel sikerul). Tudom, hogy hülyeség, de az első pàr alkalommal megjátszottam az orgazmust , mert szégyelltem , hogy hiaba tesz meg mindent, nem sikerül, és nem akartam , hogy rosszul érezze magát.Viszont mostanában beszéltünk a témáról és úgy érzem, el kéne mondanom neki az igazat. Szerintetek jó ötlet? (A problema 100%, hogy velem van. Pedig kívánom és élvezem is a szexet, csak elmenni nem sikerül soha) Köszi a válaszokat

2018. nov. 28. 02:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sok nő nem tud elmenni főleg az elején a párjával. Nincs veled baj.

Lehet picit pántaná, hogy megjátszottad. De ha tényleg beszélgettek a témában, kkor mond el neki, hogy nagyon élvezed vele az együttlétet, de az az igazság, hogy csak masztikor volt eddig orgazmusod. (Tuti mindent meg fog tenni, hogy ez megválrozzon.)

2018. nov. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha megértő,nem fog gondot okozni. Én se értettem,amíg nem tapasztaltam,máshogy kezeltem volna.
2018. nov. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sem volt eddig soha orgazmusom mástól,csak magamnak. A párommal őszinte voltam, neki is mondtam ezt. Pár napja sikerült. Mindketten nagyon örültünk neki. Szerintem mondd el neki mindenképp. Jó kapcsolat alapja a kommunikáció és ebbe a szexszel kapcsolatos dolgok is beletartoznak. Próbáld irányígatni, vezetni, mondani,hogy mi esik jól, mi kevésbé, stb.,segíts neki. Lehet nem fog jól esni neki ,amikor megtudja, de biztosan azon lesz,hogy örömet okozzon neked. Amúgy nagyon fontos, engedd el magad. Sokszor azon kattogtam, miközben a párom kényeztetett, hogy még mindig nem mentem el.. tuti unja már.. még mindig nem . Ezek a baromsagok jártak a fejemben és biztos vagyok benne, hogy ez is közrejátszott abban, hogy nem sikerült. Amikor igen, akkor még rájöttem, hogy akkor egyáltalán nem gondolkoztam ilyeneken, csupán élveztem ami történik és elengedtem magam teljesen.

Hajrá hajrá, légy őszinte, nem fogod megbánni :)

2018. nov. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a vàlaszokat! :)
2018. nov. 28. 06:10
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképp mondd el neki. Nem szégyen az, ha nincs orgazmusod. Viszont, ha ő azt hiszi van, nem fig megtenni semmit, hogy neked még jobb legyen.

Barátnőmnek sem volt az első pár alkalommal, de a hosszú nyalás és ujjazás segített. Hajrá 29/f

2018. nov. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Ezért nem kell soha hazudni. Amúgy elég láma egy pasid lehet, hogy nem veszi észre, hogy csak megjátszod.
2018. nov. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell csiszolódni. Ez úgy sikerül a legegyszerűbben, ha elmondjátok egymásnak, hogy kinek mi a jó.
2018. nov. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Elég buta csaj vagy, ha nem tudod neki megmondani hogy ne úgy csinálja hanem másképp.

Gyengébben, erőssebben, gyorsan, lassan, finoman, durván, dugjon, nyaljon vagy bármi.

De te érzed hogy hogy lenne jobb. Ezt közben is mondhatod neki , még izgatja is jobban , lehet.

2018. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Hát az eddigi hazugság sem volt jó ötlet, de még tovább húzod annál rosszabb lesz ha kibukik, így jobb ha most vezeted fel :) 28/F
2018. nov. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párom nem sokszor csinálta nőknek az orális kenyeztetest ezért nem mindig volt olyan jó. Sokszor nem tudtam elmenni tőle pedig vhogy a kapcsolatunk elején ügyes volt. Kiderült hogy vmiert változtatott a technikajan ami azt jelentette hogy szethuzta a puncimat és egyből a csiklot ingerelte. Tudni kell hogy a legtöbb csikló nagyon érzékeny tehát nem kéne közvetlen azt érinteni vagy nyalni. Kiderült hogy amikor az elején jó volt akkor nem húzza szét a csikló körül hanem csak szépen óvatosan a kis és nagyajkak takarásban nyalta ami sokkal kellemesebb hatást keltett és úgy el is tudtam menni újra. Tehat ezzel azt akartam mondani hogy nem feltétlenül a te hibád de figyelj oda milyen technikával dolgozik és esetleg próbáld meg vele ezt amit leírtam mert sok pasi ezért nem tudja kielégíteni a párját mert így próbálkozik egyből a csiklonal. Remélem segítettem. 🙂 22/L
2018. nov. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!