Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam neki, hogy színlelte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy színleltem az orgazmust?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, ő az első barátom. Nagyon figyelmes az ágyban,az előjaték is mindig hosszú, akkor is folytatja, ha ő elment, de egyszerűen képtelen vagyok elmenni. (Egyedul onkielegitessel sikerul). Tudom, hogy hülyeség, de az első pàr alkalommal megjátszottam az orgazmust , mert szégyelltem , hogy hiaba tesz meg mindent, nem sikerül, és nem akartam , hogy rosszul érezze magát.Viszont mostanában beszéltünk a témáról és úgy érzem, el kéne mondanom neki az igazat. Szerintetek jó ötlet? (A problema 100%, hogy velem van. Pedig kívánom és élvezem is a szexet, csak elmenni nem sikerül soha) Köszi a válaszokat

2018. nov. 28. 02:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el mert egy kapcsolatban a lényeg az őszinteség.

Én nekem már másfél éve van szexkapcsolatom és szexnél nekem se volt orgazmusom csak masztinál amikor magamnak csináltam.

Éppen a napokba mondtam el a partneremnek és rosszul esett neki mert azt mondta hogy akkor biztos sz*r az àgyba de én is kivánom mindig csak éppen nincs orgazmusom. És mondta hogy mindent megfog tenni hogy legyen.

( Én vagyok a 2. lány az életébe, az 1. jól elbánt vele, ennyit tudok)

Lényeg hogy mondd el neki és együtt találtok rá megoldást!

Meg annyi hogy én most kipróbáltam azt, hogy mielőtt találkozunk hosszabb ideig nem masztizok, hàtha azért nem sikerült szex közbe az orgazmus, mert mindig előtte 1-2 nappal magamhoz nyúltam, javaslom neked is ezt, nem könnyű kibirni, sőt.... de megéri megpróbálni.

Sok sikert!

20 L

2018. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

ilyen kevés tapasztalattal nekem az lenne furcsa ha a lány elsülne, de gondolom a srác is tapasztalatlan, mert különben észre venné. Aki már érezte milyen egy igazi orgazmus, az messziről ki tudja szűrni a megjátszottat.


Mond el neki, mert így soha nem fogtok fejlődni a szexben. Mert miért tenné oda jobban magát, ha azt hiszi, hogy minden szuper?

2018. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

Hááát, itt az a probléma, hogy nagyon orgazmuscentrikusan álltok hozzzá. A sráccal meg alapvető baj, hogy nem eléggé foglalkozik a felfedezéssel, minden kipróbálásával közben. Meg kell érzeni egy pasinak azt, hogy mi és hogyan jó a lánynak (felfedezni minden mm2-t a testén :-)


Mert úgy nem jó, hogy megbeszélik, 27fok délkelet irányból nyald a csiklóm, mert úgy lesz jó ez hülyeség.

2018. nov. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!