Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz csajok miben reménykednek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz csajok miben reménykednek?

Figyelt kérdés

Szóval hogy x évesek, nem voltak még fiúval, nem volt petting sem, párkapcsolat sem, meg randizni sem mernek elmenni. Viszont hangoztatják, hogy nekik mennyire hiányzik már 1) valaki (a szerelem) , 2) az érintés, meg a gyengédség. ( x >= 20) Sokan állandóan a neten ülnek, de ha csetelsz velük, akkor ha tenni is kéne valamit, egyszerűen eltűnnek.


Az ilyen nőknek mi a problémájuk? Mert tutira, hogy akadna udvarlójuk (tisztességes, vonzó férfi is), nyilván nem mindenkinél a külsővel van baj (ha értitek)


Mi lesz a megoldás így? Most természetesen nem a 16 évesekre gondolok.



#szájhős #született_szűz #foreveralon
2018. nov. 28. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Majd egyszer rászánják magukat, tudják, hogy csak rajtuk múlik.
2018. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg majd egyszer átvágja (+traumatizálja) őket egy 40 éves pocakos vállalkozó, aki azt mondja nekik, amit hallani szeretnének.
2018. nov. 28. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Hangoztatni nem szoktam semmi olyasmit, amit írtál, mert teljesen felesleges. Minden bajom van egyrészt a külsőmmel (ezen már dolgozom), másrészt mentálisan – ezt nem fejteném inkább ki, legyen elég annyi, hogy szedtem már ötféle gyógyszert, és szinte bármikor romolhat annyit a helyzet, hogy be kelljen feküdnöm pszichiátriára egy kis időre. Nyilván senkitől nem várhatom, hogy vállaljon minden macerát, ami velem járna, végképp nem olyasvalakitől, akihez annyi közöm van csak, hogy csetelgettem vele a neten egy kicsit. Egyedül azok felé vagyok képes nyitni érzelmileg, akiket külső körülményeknek köszönhetően ismerek már egy ideje személyesen, így nincs szükség arra, hogy egy randin verőfényes mosollyal játsszam az életvidámat (sajnos nekem nem a természetemből fakadna) csak azért, hogy eladhatóvá váljak. Nagyjából ez a helyzet, vállalom a lepontozás kockázatát, gondoltam, válaszolok őszintén.
2018. nov. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hypno ***** válasza:

A net, a virtuális világ már csak ilyen. Mivel - ha akarod - teljesen anonim, bárki lehet az adatfolyam túloldalán.


A megoldást pedig az igazi emberi kapcsolat jelenti. Az, hogy szemtől szemben állsz valakivel és élőszóval beszélgetsz vele. Nem lájkolsz, hanem mosolyogsz. nem csetelsz, hanem beszélgetsz.


Mindehhez pedig nem a gép előtt ülsz, hanem olyan helyekre jársz, ahol igazi emberekkel találkozhatsz.

2018. nov. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert sok nem a neten akar ismerkedni, ja és a neten sokan hazudnak kik is ők valójában.
2018. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Mert Disney meséken szocializálódott hülyegyerekek, akik huszas éveikre se érnek meg fejben. Várják, hogy a herceg kimentse őket a toronyből vagy belefussanak Chris Evansbe az erdőben sétálva, miközben dalolnak a madarakkal...

Én is ismerek két ilyan csajt, 21 és 23 évesek. A pasikkal szembeni elvárásaiknak csak a csillagos ég szab határt, de ők nem hajlandóak semmit tenni egy érett kapcsolat kialakításához, pl. nyitni mások felé, jobban foglalkozni a külsejükkel, egészséges önkritikát gyakorolni. És a képeken se úgy néznek ki, mint a valóságban, szóval még a chates srácokat is átverik, ha kell (aztán még a srácok a felszínesek, mert kiábrándulnak belőlük találkozásnál...).

Egyszerűen a felfogásukat kéne felzárkóztatni a korukhoz, ne próbáld őket megérteni.

2018. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!