Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 évesen még mindig szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen még mindig szűz vagyok, lenne értelme k. u. rv@'hoz elmenni?

Figyelt kérdés
Eléggé szerencsétlen vagyok nők téren. Nem az, hogy ronda volnék. Egész egyszerűen nincs elég önbizalmam oda menni egy csajhoz, és nem hiszem, hogy ez hamar változna.

2018. nov. 26. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
látogass meg egy csini lányt:) nincs mit veszítened.. ja de várj.. a szüzességed max ott marad:D
2018. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elmehetsz, csak nem biztos hogy lesz merevedésed is
2018. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem vard ki azt a not akivel erdemes.. en ha srac lennék inkabb varnam az igazit, minthogy elmennék es fizetnék azert hogy elvegyék a szuzessegem.

Szoval szerintem varj es majd megtalalod azt akivel jo lesz.

20/L

2018. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem is várj még! A prositizás az szánalmas !


27/N

2018. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Hiányzik a szex? Menj el egyhez.


Hiányzik az ölelés, a bújás, egy lány testi közelsége? Egy prostitól a fizikai közelséget nyilván meg fogod kapni, de az nem lesz olyan, mint valakivel, akit szeretsz.


Hiányzik az, hogy valaki szeressen és valakivel boldog légy? Ezen a prostizás végképp nem segít.


Vagy csak simán cikinek érzed, hogy szűz vagy? Ne másoknak akarj megfelelni, csakis magadnak. Ha neked nem ciki, ne foglalkozz vele. Másoknak egyébként sincs semmi közük hozzá.


Ha párkapcsolatot szeretnél, akkor fejleszd az önbizalmad. Unalomig ismételgetett közhelyek, de igazak: sportolj, vegyél olyan ruhákat, amik tetszenek, járj emberek közé, barátkozz! Tűzz ki magad elé egy célt és érd el! Ha így sem megy és megteheted, menj el egy pszichológushoz. Egy dolog fontos: ne a "barátnőszerzés" legyen a cél, hanem a saját boldogságod. Ha úgy gondolod, egy barátnő elhozza a boldogságot az életedbe, rossz úton jársz: fordított a sorrend.


Végszóként: mondhat bárki bármit, a legjobban akkor jársz, ha magadra hallgatsz. 😊

2018. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is szerencsétlen voltam a nőkkel, ezért minden buliban igyekeztem magam bátorra inni. Általában sikerült. Próbáld meg te is, csak vigyázz, hogy ne legyél csatakrészeg, mert akkor hiába leszel bátor, ha már a nyelved sem forog és ezzel elriasztod a nőket.
2018. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne. Én veled nagyjából egyidős lány vagyok, és simán kezdenék olyan huszonéves pasival (akár nálad idősebbel is), aki bevallaná, hogy még szűz, olyannal viszont nem, aki prostihoz ment.
2018. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valoszinüleg érdemes lenne. Néhányszor elmész és akkor meglátod, hogy a testiség nem valami borzalom, hanem az élet, az életed része lehet. Hajráááá!
2018. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
mitől lesz jobb? attól hogy elmondhatod hogy már nem vagy az? ja, hogy egy krvától? az aztán nagy büszkeség
2018. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én prosival voltam először 16-17 évesen.

Egy atomvillansányi ideig tartott...

Nem bántam meg, de nem lehet összehasonlotani egy barátnős éjszakával.

Némi önbizalmat adhat, hogy már láttál ilyet, egyedül emiatt érdemes.

2018. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!