Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 éves nő létemre még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő létemre még nem csókolóztam, ki fog ábrándulni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,aki lassan már nem csak pasi számomra,hanem egy remek férfi és szerencsére kölcsönös a vonzalom.Úgy érzem,vele minden olyan meg fog történni,ami férfi és nő közt megszokott.


Viszont félek nagyon a reakciójától.

Nyilván,először hagyom,hogy megtörténjen a csók és ha nagyon béna lennék,akkor elmondom neki utána,ha meg nem leszek béna,akkor majd csak később említem meg,spontán.



Férfiak,ti kiakadnátok rajtam?



(Nem vagyok ronda,se vallásos,se egyéb)


2018. nov. 29. 15:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem kötekedésből, de megkérdezhetem, hogy miért alakult így a dolog? Mert azt értem, ha valaki megfogadja, hogy házassig semmi, de esetedben nem erről van szó, így viszont kíváncsi vagyok, hogyhogy ezidág még egy csók sem történt senkivel?
2018. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy remek férfi. Nem fog kiábrándulni. El fogja ismerni, hogy eddig a tanulással, munkával, bármi mással voltál elfoglalva. Most megtalált a szerelem és ami eddig nem volt azt együtt bepótoljátok.
2018. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mondhatni azt is, hogy büszke lehet rá, hogy mindenben első vagy neki. F
2018. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamból indulok ki, én nem akadnék ki. Sőt, kicsit imponálna, hogy én lehetek az első aki "kiérdemelt téged". Meg talán kissé félnék, hogy mivel neked mondhatni mindenben ez lenne az első alkalom, nehogy elrontsam valamivel.
2018. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem akadnék ki, de fogadjunk, hogy ha én meg elmondanám, hogy én 25 évesen nem csókolóztam még, akkor te viszont kiakadnál rajtam.
2018. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

én nem akadnék ki,bár én nő vagyok és lehetséges,hogy nőknél jobban "elnézhető",de személy szerint bennem semmi sem változna,ha a férfi lenne ebben a helyzetben.


Első válaszolónak:

egyrészt valóban van egy szuper életem,megannyi ambícióm,munkám,hobbijaim és ezek menedzsélese azért elvesz olyan energiákat is,amiket mások az ismerkedésbe manifesztálnak (annak ellenére,hogy mindig nyitott voltam,csak tudatosan nem kerestem az alkalmakat)


Másrészt, akikkel komolyabb is lehetett volna,az élet végül úgy hozta,hogy mégsem lett belőle semmi.



Nővel -még egyetemen egy akkori barátnőmet kértem meg,hogy tanítson meg csókolózni- már csókolóztam,de csak egyszeri alkalommal és "tanulási" szándékkal :)

De ez nem igazi csók,meg régen volt már.


Szóval full szűz vagyok.

Remélem azért nem omlik majd össze.

Pedig annyira kívánom már és nem csak a száját,hanem a farkát is:/

2018. nov. 29. 16:13
 7/26 A kérdező kommentje:
*menedzselése.
2018. nov. 29. 16:14
 8/26 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Utolsó mondatodban van a lényeg. Nagyon kívánod őt és szerintem ő is téged.

Senki nem úgy születik, hogy mindent tud. Együtt megismeritek a szerelmet, szexet. Összecsiszolódtok.

2018. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

miután megtudta,hogy extra szűz vagyok:)


tényleg remélem,hogy nem hagy ott

2018. nov. 29. 16:24
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Extra szűz olivaolaj -- az a legjobb. :-) Jó ez csak poén volt.

Nem szexkapcsolatra keres. Hanem komoly kapcsolatra. Nemcsak elfogad ahogy vagy. Még értékesebb nagy.

2018. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!