Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lepődik meg mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődik meg mindenki azon, hogy 26 évesen szűz vagyok és nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés

Nem mintha reklámoznám, de ha megkérdezik bevallom. Ezen NAGYON meg szoktak lepődni.

Ez férfiként akkora ritkaság lenne?

Szerintem rengeteg pasi még 30 felett is szűz...


2018. nov. 29. 01:58
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát azért nem mondanám hogy rengeteg az a rengeteg de biztos van. Egyébként azért mert kamaszkorban olyan szintű érdeklődés van a másik nem iránt hogy én megmerem kockáztatni ezt a kijelentést hogy az emberek java 13-23 között legalább egyszer összehozza és most megköveznek majd lehet de az ismerőseim körében is azt látom hogy a 21 éves korosztályban is azoknak nem volt még együttléte akiknek bizonyos tényezők gátolták/gátolják ezt. Gondolok itt hogy meleg az illető de ezt nem tudta még teljesen feldolgozni elfogadni/nagyon csendes és visszahúzódó nem szocializálódik vagy komoly kapcsolatot akar viszont nem talált még olyat aki megfelelne neki és nem foglalt.
2018. nov. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát mert elég szokatlan, főleg a csók része! Meg gondolom nem olyan típus vagy, akiről azt gondolnák, hogy még egy lánynak sem kellett, egy lánynal sem próbálkozott meg ilyesmi.

Biztos én is meglepődnék, pedig én sem csókolóztam még soha, s szűz is vagyok. (Csak kicsit fiatalabb és lány.)

2018. nov. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem meleg, sem aszexuális, heteró vagyok...

1-2x volt, hogy próbálkoztak nálam, de nagyon kellemeten volt nekem a szituáció, különböző okokból, ezért kihátráltam.

Viszont én magam nem tudok kezdeményezni.

Zavar amúgy engem is már egy kicsit, hogy szűz vagyok, de szerintem inkább a társadalmi elvárások miatt, ami fura és nem egészséges...

De nincs nagyon lány ismerősöm, pedig egyetemen is az emberek vagy 75% lány volt. Viszont a munkahelyemen csak jelentősen felsőbb poziciókban vannak nők és többnyire foglaltak.

De azért a reakciókat nem értem amiket kapok néha.

Ezen az oldalon is napi szinten vannak kétségbeesett szűz férfiak, akár nálam idősebbek is... Szóval én nem tudom elhinni, hogy ez nem egy relative gyakori jelenség, szerintem kb. 25%-al ez a helyzet.

(Én nem vagyok kétségbeesve, annyira nem izgat)

2018. nov. 29. 02:47
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem sem izgatott ez az egész jó ideig, úgy voltam vele nem akarok mindenkivel csókolózni meg lefeküdni. 27 évesen vesztettem el a szüzességem és akkor is csókolóztam szinte először (jó az általánosba meg oviba voltak szájra puszik, de abban semmi szexualitás nem volt még)
2018. nov. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

azon nem lepődnék meg ha szűz lennél

a pasik később érnek



viszony fura hogy puszit se csókot se loptál egy lánytól se

2018. nov. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen a pasi, de nem a férfi.
2018. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem, 25% a te fejedben él csak, a valóságban ez kevesebb mint 5%, akinek tényleg nem volt semmi élménye. (Igen, itt a gyk.n-sokan vannak, de ők valójában egy hangos kisebbség, itt nagyon koncentrálódnak.)

[link]


Nem értem mit nem értesz, elvileg egyetemet végzett, intelligens ember vagy. Az embereknek vannak szexuális vágyai, neked is, amiknek a kielégítéséért tesznek valamit. Pl. férfiként kezdeményezni kezdenek nőknél, ilyenek. Feltűnt, hogy csak az iskolát és a munkahelyet mondtad, mint ismerkedési lehetőség, tehát gondolom máshová nem is nagyon jársz. (Manapság az emberek 90%-a nem iskolában, munkahelyen ismerkedik meg a párjával.)


Ne a társadalmi elvárásokat okold, a tested-lelked miért ne vágyhatna az egyik legalapvetőbb dologra a világon. A lélegzetvétel, víz ivás, evés után szinte egyből ott van a szükségletek között a szex, szeretet is.


Te is írtad, hogy nem vagy kezdeményező, "különböző okokból" kihátráltál abból amikor nálad kezdeményeztek. Nem gondolod, hogy ezen változtatnod kellene, hogy boldogabb, elégedettebb életed legyen?

2018. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem normális.Bocs.
2018. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat ezt nem szokás reklámozni. Ezért lepődnék meg ha valaki előáll ezzel ! Szerintem kb 30 % a a férfiaknak akik 20 -30 között is szűzek még és mindennek megvan az oka ! Lehet a fejeben a baj , vagy a külsejével. Ezek a leggyakoribbak.
2018. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert szokatlan. Kb mint ha azt mondád h életedbe nem láttál egy filmet se.
2018. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!