Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon felizgulok egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felizgulok egyes helyzetekben mezitláb. Ez kezd kínos lenni mit csináljak hogy ez változzon? (L)

Figyelt kérdés
Pl ha mezítláb valami olyasmire lépek, valami puhára, vagy kicsit érdesre..de sajnos néha már az elég ha mezítláb vagyok a cipőben, emiatt már nyáron is zoknit hordok..

2018. nov. 29. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kínos benne? Annyira benedvesedsz?

Mezítláb lenni nagyon jó. Jó érzés a talajjal érintkezni. És Téged nézni is... Nyáron ne csak a zoknit, a cipőt is hagyd el.

2018. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
anyira nem különleges szerintem mert a talpnál rengeteg idegvégzödés van és nagyon érzékeny ezáltal. Sajnos ezért is veszik a talpat elö büntetésre is, tudnék mesélni róla. L
2018. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
büntetésnél? nem értem
2018. nov. 29. 16:34
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a talpverés nagyon kemény bünti. Engem is érdekelnek a tapasztalataid. Köszi!
2018. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy ennyire szenzitív vagy.
2018. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de olyankor is felizgulok amikor nem akarok..
2018. nov. 29. 16:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat vagy mezítláb, megszokod és már nem leszel állandóan izgalomban tőle. Megtanulod kezelni.
2018. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Miért érzem azt, hogy ez egy trollkérdés... egy hapsitól? Mit érzel ilyen "egyes hyelzetekben"? Miért érzed kínosnak? Milyen "egyes helyzetekben" érzed ezt? Valamivel összekapcsolod ezt a dolgot magadban (pl.: vágy bizonyos tevékenységre)? Szereted, ha a tappancsoddal foglalkoznak? Amúgy én lábfétises vagyok.
2018. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Az előző barátomnak lábfétise volt, és mindig láttam rajta, hogy alig tud bírni magával, ha mezítláb vagyok előtte...


Nos, azóta mindig bizsergető érzés, mikor bárhol mezítláb vagyok (sport stb), mert elképzelem, hogy egyes fiúk mennyire fel tudnak izgulni a látványtól... :3


20L

2018. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8 as : Mert kínos úgy felizgulni amikor semmi okod rá és másra akarsz figyelni. Nem "foglalkoztak még a tappancsommal", bármit is jelentsen ez :D egszerűen zavar hogy egy ennyire nem szexualitáshoz köthető dolog, ami bármikor bekövetkezik, elvonja a figyelmem és felizgat
2018. nov. 29. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!